Spacewalk - en to or translation catalogue (336 entries)

en: 
     Tip: Minor releases with a '*' are currently supported by Red Hat.
or: 
     ସୂଚନା: '*' ସହିତ ଥିବା ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନଗୁଡ଼ିକ ବର୍ତ୍ତମାନ Red Hat ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ।

en: 
    Aborted.
or: 
    ପରିତ୍ଯାଗ କରାଯାଇଛି।

en: 
    Are you sure you would like to continue?
or: 
    ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି?

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects  |  <F12> next screen
or:   <Tab>/<Alt-Tab> ବସ୍ତୁ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ଯରେ  |  <Space> ବିକଳ୍ପ  |  <F12> ପରବର୍ତ୍ତୀ ପରଦା

en:  Minor Release:
or:  ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ:

en: %d MHz
or: %d ମେଗା-ହର୍ଜ

en: %s MB
or: %s ମେଗା-ବାଇଟ

en: %s megabytes
or: %s ମେଗା-ବାଇଟ୍ସ

en: %s was not found
or: %s ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: *Email Address:
or: *ଇ-ଡାକ ଠିକଣା:

en: <b><span size="12000">Incompatible Certificate File</span></b>
    
     The certificate is expired. Please ensure you have the correct  certificate and your system time is correct.
or: <b><span size="12000">ଅସଂଗତ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଫାଇଲ</span></b>
    
     ଏହି ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇସାରିଛି। ଦୟାକରି ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ସଠିକ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଅଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ର ସମୟ ଠିକ ଅଛି।

en: <b>Downloads &amp; Upgrades:</b>
or: <b>ଆହରଣଗୁଡ଼ିକ &amp; ଉନ୍ନୟନଗୁଡ଼ିକ:</b>

en: <b>HTTP Proxy</b>
or: <b>HTTP ପ୍ରୋକ୍ସି</b>

en: <b>Login:</b>
or: <b>ଲଗଇନ:</b>

en: <b>Management:</b>
or: <b>ପରିଚାଳନା:</b>

en: <b>Security &amp; Updates:</b>
or: <b>ସୁରକ୍ଷା &amp; ଅଦ୍ଯତନଗୁଡ଼ିକ:</b>

en: <b>Support:</b>
or: <b>ସହାୟତା:</b>

en: <b>System ID:</b>
or: <b>ତନ୍ତ୍ର ID:</b>

en: <b>The network connection on your system is not active. Your system cannot be set up for software updates at this time.</b>
or: <b>ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରର ନେଟୱାର୍କ ସଂଯୋଗ ସକ୍ରିୟ ନୁହେଁ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଯବସ୍ଥାପିତ କରିହେବ ନାହିଁ।</b>

en: <b>Tip:</b> Minor releases with a '*' are currently fully supported by Red Hat.
or: <b>ସୂଚନା:</b> '*' ସହିତ ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନଗୁଡ଼ିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ Red Hat ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ।

en: <b>Warning:</b> Using this option, your system will always be the most recent minor release and <b>cannot</b> be limited to an older release version.
or: <b>ଚେତାବନୀ:</b> ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ବ୍ୟବହାର କରି, ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ର ସର୍ବଦା ନିକଟତମ ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ ହେବ ଏବଂ ପୁରୁଣା ପ୍ରକାଶନ ସଂସ୍କରଣରେ ସିମୀତ <b>ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ</b>।

en: <b>Warning</b>
or: <b>ଚେତାବନୀ</b>

en: <b>You have no active subscriptions available in your account.</b> You will need to do one of the following to create an active subscription in your account before this system can be registered:
or: <b>ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଆପଣଙ୍କ ଖାତାରେ କୌଣସି ସକ୍ରିୟ ସଦସ୍ଯତା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ।</b> ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ଖାତା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସକ୍ରିୟ ସଦସ୍ଯତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିମ୍ନଲିଖିତ ସାଧାନ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ:

en: <b>Your system was registered for updates during installation.</b>
or: <b>ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାପନ ସମୟରେ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି।</b>

en: <b>_All available updates</b> will be provided to this system. If kept updated, this system will always be equivalent to the latest minor release in the main 'Red Hat Enterprise Linux x' software channel.
or: <b>ସମସ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ (_A)</b> ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।  ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ, ଯଦି ଅଦ୍ୟତିତ ରଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଉପଲବ୍ଧ Red Hat Enterprise Linux 6 ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ ସହିତ ସର୍ବଦା ସମାନ ହୋଇଥାଏ।  ଏହାକୁ ମୂଖ୍ୟ 'Red Hat Enterprise Linux 6' ସଫ୍ଟୱେର ଚ୍ୟାନେଲ ସହିତ ପଞ୍ଜିକୃତ କରାହୋଇଥାଏ।

en: <b>_Limited updates</b> will be provided to this system, maintaining compatibility with the selected minor release software channel:
or: <b>ସିମୀତ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ (_L)</b> ସୁସଂଗତତା ପରିଚାଳନା କରିବା ପାଇଁ ନିମ୍ନଲିଖିତ Red Hat Enterprise Linux ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ ସଫ୍ଟୱେର ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ:

en: <big><b>Moving to earlier releases won't be possible</b></big>
or: <big><b>ପୂର୍ବ ପ୍ରକାଶନଗୁଡ଼ିକୁ ଗତି କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହଁ</b></big>

en: <big><b>Profile Data</b></big>
or: <big><b>ରୂପରେଖ ତଥ୍ଯ</b></big>

en: <big><b>System Name</b></big>
or: <big><b>ତନ୍ତ୍ର ନାମ</b></big>

en: <small><b>Example:</b> squid.example.com:3128</small>
or: <small><b>ଉଦାହରଣ:</b> squid.example.com:3128</small>

en: <small><b>Example</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>
or: <small><b>ଉଦାହରଣ</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>

en: <small><b>Tip:</b> Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html.</small>
or: <small><b>ସୂଚନା:</b> Red Hat ଆପଣଙ୍କର ଗୋପନୀୟତାକୁ ଫଳପ୍ରଦ କରିଥାଏ: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html.</small>

en: <small>Tip: Forgot your login or password? Contact your Satellite's <i>Organization Administrator</i>.</small>
or: <small>ପରାମର୍ଶ: ଆପଣଙ୍କର ଚାଳକ ନାମ କିମ୍ବା ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଭୂଲି ଯାଇଛନ୍ତି କି? ଆପଣଙ୍କ ସେଟେଲାଇଟର <i>ସଙ୍ଗଠନ ପ୍ରଶାସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ</i>।</small>

en: A common cause of this error is the system time being incorrect. Verify that the time on this system is correct.
or: ଏହି ତୃଟିର ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ କାରଣ ଏହା ହୋଇପାରେ କି ତନ୍ତ୍ରର ସମୟଟି ଭୂଲ ଅଛି। ଏହି ତନ୍ତ୍ରରେ ସମୟ ସଠିକ ଅଛି ବୋଲି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

en: A connection was attempted with a malformed URI.
or: ଗୋଟିଏ ବିକୃତ URI ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି।

en: A connection was attempted with a malformed URI: %s.
or: ଗୋଟିଏ ବିକୃତ URI ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି: %s।

en: A profilename was not specified, and hostname and IP address could not be determined to use as a profilename, please specify one.
or: ଗୋଟିଏ ରୂପରେଖ ନାମ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାଯାଇ ନାହିଁ, ଏବଂ ଆଧାର ନାମ ଏବଂ ଆଇ.ପି. ଠିକଣାକୁ ଗୋଟିଏ ରୂପରେଖ ନାମ ସ୍ଥିର କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରିହେବ ନାହିଁ, ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ରୂପରେଖ ନାମ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ।

en: A proxy was specified at %s.
or: %s ରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରୋକ୍ସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା।

en: A recognizable name will help you identify this system in a management interface.
or: ଏକ ଚିହ୍ନା ନାମ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ପରିଚାଳନା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ସହାୟତା କରିବ।

en: A username and password are required to register a system.
or: ଗୋଟିଏ ତନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ନାମ ଏବଂ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଆବଶ୍ଯକ।

en: Access to the technical support experts at Red Hat or Red Hat's partners for help with any issues you might encounter with this system.
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ରରେ ଆପଣ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା କୌଣସି ବିବାବଷ୍ପଦ ବିଷୟରେ ସହାୟତା ପାଇଁ ବୈଷୟିକ ସହାୟତା ବିଶେଷଜ୍ଞ ମାନଙ୍କୁ Red Hat କିମ୍ବା Red Hat ର ସହଯୋଗୀ ମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଗମ କରନ୍ତୁ।

en: Activate a previously purchased subscription you have not yet activated.
or: ପୂର୍ବରୁ କିଣିଥିବା ଗୋଟିଏ ସଦସ୍ଯତାକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଏ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ସକ୍ରିୟ କରି ନାହାଁନ୍ତି।

en: Additional hardware information including PCI devices, disk sizes and mount points will be included in the profile.
or: ଏହି ରୂପରେଖରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯିବା PCI ଉପକରଣ, ଡିସ୍କ ଆକାର ଏବଂ ଆରୋହଣ ବିନ୍ଦୁ ମାନଙ୍କୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ହାର୍ଡୱେର ସୂଚନା

en: All available updates
or: ସମସ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ

en: All available updates will be provided to this system. If kept updated, this system will always be equivalent to the latest minor release in the main 'Red Hat Enterprise Linux x' software channel.
or: <b>ସମସ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ (_A)</b> ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।  ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ, ଯଦି ଅଦ୍ୟତିତ ରଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଉପଲବ୍ଧ Red Hat Enterprise Linux 6 ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ ସହିତ ସର୍ବଦା ସମାନ ହୋଇଥାଏ।  ଏହାକୁ ମୂଖ୍ୟ 'Red Hat Enterprise Linux 6' ସଫ୍ଟୱେର ଚ୍ୟାନେଲ ସହିତ ପଞ୍ଜିକୃତ କରାହୋଇଥାଏ।

en: An error has occurred:
or: ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା:

en: An unexpected OS error occurred: %s
or: ଗୋଟିଏ ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ତୃଟି ଘଟିଲା: %s

en: Aplet screenshot
or: ଆପଲେଟ ପରଦା ପ୍ରତିଛବି

en: Arch
or: ସ୍ଥାପତ୍ଯ

en: Architecture: %s, OS Release: %s, OS Version: %s
or: ସ୍ଥାପତ୍ଯ: %s, ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାଶନ: %s, ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ସଂସ୍କରଣ: %s

en: Are you Sure?
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Are you sure you don't want to register your system with Red Hat? You'll miss out on the benefits of a Red Hat Enterprise Linux Subscription:
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ Red Hat Network ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି? ଆପଣ ଗୋଟିଏ Red Hat Enterprise Linux ସଦସ୍ଯତାର ସୁବିଧାକୁ ହରାଇବେ:

en: Are you sure you would like to continue?
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି?

en: Attempting to run more than one instance of rhn_check. Exiting.
or: rhn_check ର ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଚଲାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି। ପ୍ରସ୍ଥାନ କରୁଅଛି।

en: Back
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ

en: Building Package List
or: ପ୍ଯାକେଜ ତାଲିକାକୁ ସ୍ଥାପତ୍ଯ କରୁଅଛି

en: Building a list of RPM packages installed on your system.  Please wait.
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରରେ RPM ପ୍ଯାକେଜ ମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ତାଲିକାକୁ ନିର୍ମାଣ କରୁଅଛି।  ଦୟାକରି ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।

en: CPU Model:
or: CPU ମଡେଲା:

en: CPU Speed:
or: CPU ଗତି:

en: CPU model:
or: CPU ନମୁନା:

en: CPU speed:
or: CPU ବେଗ:

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Cannot contact selected server
or: ବଚ୍ଛିତ ସର୍ଭର ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Certificate _Location:
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଅବସ୍ଥାନ (_L):

en: Choose Service
or: ସେବକ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Choose minor release
or: ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Compliance:
or: ସମ୍ମତି:

en: Confirm operating system release selection
or: ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାଶନ ଚୟନକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Confirm operation system release selection
or: ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାଶନ ବିଭାଗକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Connection aborted by the user
or: ଚାଳକ ଦ୍ବାରା ସଂଯୋଗ ପରିତ୍ଯାଗ କରାଯାଇଛି

en: Copyright © 2006--2014 Red Hat, Inc. All rights reserved.
or: ସ୍ବତ୍ତ୍ବାଧୀକାର © 2006--2014 Red Hat, Inc. ସମସ୍ତ ଅଧିକାର ସଂରକ୍ଷିତ।

en: Create Profile
or: ରୂପରେଖ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create Profile - Hardware
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରର ରୂପରେଖ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ - ହାର୍ଡୱେର

en: Create Profile - Packages
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରର ରୂପରେଖ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ - ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକ

en: Create profile
or: ରୂପରେଖ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Delay error from server.  The message was:
or: ସେବକରୁ ବିଳମ୍ବ ତୃଟି।  ସନ୍ଦେଶଟି ଥିଲା:

en: Do not attempt to use X
or: x ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Do not probe or upload any hardware info
or: କୌଣସି ହାର୍ଡୱେର ସୂଚନା ଖୋଜନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ତାହାକୁ ଅପ-ଲୋଡ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Do not profile or upload any package info
or: କୌଣସି ପ୍ଯାକେଜ ସୂଚନାର ରୂପରେଖ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ତାହାକୁ ଅପ-ଲୋଡ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Do not start rhnsd after completion
or: ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇ ସାରିବା ପରେ rhnsd କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Do not upload any virtualization info
or: କୌଣସି ଆଭାସୀକରଣ ସୂଚନା ଅପ-ଲୋଡ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Double-check the location - is '%s' correct? If not, you can correct it and try again.
or: ଅବସ୍ଥାନକୁ ଦୁଇଥର ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ - '%s' ସଠିକ ଅଛି କି? ଯଦି ନାହିଁ, ଆପଣ ତାହାକୁ ସଠିକ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି।

en: Download installation images for Red Hat Enterprise Linux releases, including new releases.
or: ନୂତନ ସଂସ୍କରଣ ମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରି, Red Hat Enterprise Linux ସଂସ୍କରଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାପନ CD ପ୍ରତିଛବି ମାନଙ୍କୁ ଆହରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Downloads & Upgrades:
or: ଆହରଣ ଏବଂ ଅଦ୍ଯତନ:

en: ERROR: can not find RHNS CA file
or: ତୃଟି: RHNS CA ଫାଇଲକୁ ପାଇ ପାରିବ ନାହିଁ

en: Enter in the format hostname(:port)
or: ଆଧାରନାମ(:ସଂଯୋଗିକୀ) ଶୈଳୀରେ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତୃଟି

en: Error communicating with server. The message was:
or: ସେବକ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି। ସନ୍ଦେଶଟି ଥିଲା:

en: Error parsing the oemInfo file at field:
or: କ୍ଷେତ୍ରରେ oemInfo ଫାଇଲକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି:

en: Error reading cpu information:
or: cpu ସୂଚନା ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି:

en: Error reading install method information:
or: ସ୍ଥାପନ ପ୍ରଣାଳୀର ସୂଚନା ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି:

en: Error reading network interface information:
or: ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚନା ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି:

en: Error reading networking information:
or: ନେଟୱାର୍କିଙ୍ଗ ସୂଚନା ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି:

en: Error reading system memory information:
or: ତନ୍ତ୍ର ସ୍ମୃତିର ସୂଚନା ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି:

en: Error running hardware profile
or: ହାର୍ଡୱେର ରୂପରେଖକୁ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Error validating data at server:
or: ସେବକରେ ତଥ୍ଯ ବୈଧିକୃତ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି:

en: Error:
or: ତୃଟି:

en: Error: Server Unavailable. Please try later.
or: ତ୍ରୁଟି: ସର୍ଭର ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। ଦୟାକରି ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: Example: https://satellite.example.com/XMLRPC
or: <small><b>ଉଦାହରଣ:</b> https://satellite.example.com</small>

en: Fatal Error
or: ମାରାତ୍ମକ ତୃଟି

en: File Not Found:
or: ଫାଇଲଟି ମିଳିଲା ନାହିଁ:

en: Finish
or: ସମାପ୍ତ

en: Getting list of packages installed on the system
or: ତନ୍ତ୍ରରେ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିବା ପ୍ଯାକେଜ ମାନଙ୍କର ତାଲିକାକୁ ପାଉଅଛି

en: Go Back and Register
or: ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ପଞ୍ଜିକୃତ କରନ୍ତୁ

en: Hardware Info
or: ହାର୍ଡୱେର ସୂଚନା

en: Hardware Profile
or: ହାର୍ଡୱେର ରୂପରେଖ

en: Hostname:
or: ହୋଷ୍ଟ ନାମ:

en: Hostname:
or: ଆଧାର ନାମ:

en: I <b>_don't</b> have an SSL certificate. I will contact my system administrator for assistance and will register at a later time.
or: ମୋ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ SSL ପ୍ରମାଣପତ୍ର <b>ନାହିଁ</b>। ମୁଁ ସହାୟତା ପାଇଁ ମୋର ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଶାସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବି ଏବଂ ପରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିବି। (_d)

en: I would like to connect via an _HTTP proxy.
or: ମୁଁ ଗୋଟିଏ HTTP ପ୍ରୋକ୍ସି ଜରିଆରେ Red Hat Network କୁ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବି। (_H)

en: I'll register later.
or: ମୁଁ ପରେ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବି। (_I)

en: IP Address:
or: IP ଠିକଣା:

en: IP Address:
or: ଆଇ.ପି. ଠିକଣା:

en: Include RPM packages installed on this system in my System Profile
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ରରେ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିବା RPM ପ୍ଯାକେଜ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ତନ୍ତ୍ର ରୂପରେଖରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Include the following information about hardware and network:
or: ହାର୍ଡୱେର ଏବଂ ନେଟୱାର୍କ ବିଷୟରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ସୂଚନା ମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ:

en: Installation _Number:
or: ସ୍ଥାପନ କ୍ରମ ସଂଖ୍ଯା (_N):

en: It appears this system has already been set up for software updates:
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ରଟି ପୂର୍ବରୁ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଯବସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିବା ପରି ଜଣାପଡୁଛି:

en: Limited Updates Only
or: କେବଳ ସିମୀତ ଅଦ୍ୟତନ

en: Limited updates
or: ସିମୀତ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ

en: Limited updates will be provided to this system, maintaining compatibility with the selected minor release software channel:
or: <b>ସିମୀତ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ (_L)</b> ସୁସଂଗତତା ପରିଚାଳନା କରିବା ପାଇଁ ନିମ୍ନଲିଖିତ Red Hat Enterprise Linux ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ ସଫ୍ଟୱେର ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ:

en: Link To Subscription
or: ସଦସ୍ଯତା ପାଇଁ ସଂଯୋଗ

en: Location:
or: ପ୍ରୋକ୍ସି ଅବସ୍ଥା:

en: Log in to http://rhn.redhat.com/ and unentitle an inactive system at Your RHN > Subscription Management > System Entitlements.
or: http://rhn.redhat.com/ କୁ ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ RHN > ସଦସ୍ଯତା ପରିଚାଳନା > ତନ୍ତ୍ର ଶୀର୍ଷକ ରେ ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ତନ୍ତ୍ରକୁ ଶୀର୍ଷକ ବିହୀନ କରନ୍ତୁ।

en: Login:
or: ଲଗଇନ ପରିଚୟ:

en: Make sure the network connection on this system is operational.
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ରରେ ନେଟୱାର୍କ ସଂଯୋଗଟି କାର୍ଯ୍ଯକାରି ଅଛି ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।

en: Manage subscriptions and systems registered to Customer Portal via access.redhat.com or through one of our other subscription management services.
or: access.redhat.com ମାଧ୍ଯମରେ କିମ୍ବା ଆମର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟତା ପରିଚାଳନା ସର୍ଭିସଗୁଡ଼ିକ ଦ୍ୱାରା ସଦସ୍ୟତା ଏବଂ ଗ୍ରାହକ ପୃଷ୍ଠାରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ତନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ।

en: Management
or: ପରିଚାଳନା

en: Management:
or: ପରିଚାଳନା:

en: Memory:
or: ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ:

en: Memory:
or: ସ୍ମୃତି:

en: Network error:
or: ନେଟୱର୍କ ତ୍ରୁଟି:

en: Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ

en: No, Cancel
or: ନାଁ, ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Notice
or: ସୂଚନା

en: OK
or: ଠିକ ଅଛି

en: Operating System Release Version
or: ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ସଂସ୍କରଣ:

en: Operating System version:
or: ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ସଂସ୍କରଣ:

en: Package
or: ପ୍ଯାକେଜ

en: Package Information
or: ପ୍ଯାକେଜ ର ସୂଚନା

en: Password error. The message was:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ତୃଟି। ସନ୍ଦେଶଟି ଥିଲା:

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: Please enter a desired login.
or: ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ବାଞ୍ଛିତ ଲଗଇନ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Please enter and verify a password.
or: ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଭରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାହାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

en: Please enter your Red Hat account information:
or: ଆପଣଙ୍କ ଖାତାର ସୂଚନା ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: Please enter your login information for the %s Red Hat Network Satellite:
or: %s Red Hat Network ସେଟେଲାଇଟ ପାଇଁ ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କ ଲଗଇନ ସୂଚନା ଭରଣ ତରନ୍ତୁ:

en: Please review the subscription details below:
or: ଦୟାକରି ସଦସ୍ଯତା ବିବରଣୀକୁ ତଳେ ସମୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ:

en: Press <space> to deselect the option.
or: ବିକଳ୍ପକୁ ବିଚୟନ କରିବା ପାଇଁ <space> ଦବାନ୍ତୁ।

en: Problem registering system.
or: ତନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା।

en: Problem registering system.
    
    A universal default activation key limits the number of systems which can connect to the RHN organization associated with your login. To allow this system to connect, please contact your RHN organization administrator to increase the number of systems allowed to connect or to disable this universal default activation key. More details can be found in Red Hat Knowledgebase Article #7924 at http://kbase.redhat.com/faq/FAQ_61_7924.shtm
or: ତନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା।
    
    ଆପଣଙ୍କ ଲଗଅନ ସହିତ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା RHN ସଂଙ୍ଗଠନ ସହିତ କେତୋଟି ତନ୍ତ୍ରକୁ ସଂଯୋଗ କରିହେବ, ଗୋଟିଏ ସାମଗ୍ରିକ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସକ୍ରିୟଣ ଚାବି ତାହା ସୀମିତ କରିଥାଏ। ଏହି ତନ୍ତ୍ରର ସଂଯୋଗକୁ ସ୍ବୀକାର କରିବା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କ RHN ସଙ୍ଗଠନ ପ୍ରଶାସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସ୍ବୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ତନ୍ତ୍ର ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯାକୁ ବଢାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏହି ସାମଗ୍ରିକ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚାବିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ। Red Hat ଜ୍ଞାନଭଣ୍ଡାର ପ୍ରବନ୍ଧ #୭୯୨୪ ରେ ଅଧିକ ବିବରଣୀ ମିଳିପାରିବ, ଯାହାକି http://kbase.redhat.com/faq/FAQ_61_7924.shtm ରେ ଉପଲବ୍ଧ।

en: Problem registering system:
or: ତନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା:

en: Problem sending hardware information.
or: ହାର୍ଡୱେର ସୂଚନା ପଠାଇବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା।

en: Problem sending hardware profile.
or: ହାର୍ଡୱେର ରୂପରେଖ ପଠାଇବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା।

en: Problem sending hardware profile:
or: ହାର୍ଡୱେର ରୂପରେଖ ପଠାଇବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା:

en: Problem sending package information.
or: ପ୍ଯାକେଜ ସୂଚନା ପଠାଇବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା।

en: Problem sending package list.
or: ପ୍ଯାକେଜ ତାଲିକାକୁ ପଠାଇବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା

en: Problem sending package list:
or: ପ୍ଯାକେଜ ତାଲିକା ପଠାଇବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା:

en: Problem writing out system id to disk.
or: ତନ୍ତ୍ରର ପରିଚୟକୁ ଡିସ୍କ ଲେଖିବା ସମୟରେ ସମସ୍ଯା।

en: Profile name:
or: ରୂପାରେଖ ନାମ:

en: Provide a Security Certificate
or: ଗୋଟିଏ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ

en: Provide a security certificate
or: ଗୋଟିଏ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ

en: Proxy Configuration
or: ପ୍ରୋକ୍ସି ଅବସ୍ଥାନ

en: Proxy P_assword:
or: ପ୍ରୋକ୍ସି ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ (_a):

en: Proxy Setup Button
or: ପ୍ରକ୍ସି ବ୍ୟବସ୍ଥା ବଟନ

en: Proxy _Username:
or: ପ୍ରୋକ୍ସି ଚାଳକ ନାମ (_U):

en: Purchase an additional Red Hat Enterprise Linux subscription at http://www.redhat.com/store/.
or: ଗୋଟିଏ ଅତିରିକ୍ତ Red Hat Enterprise Linux ସଦସ୍ଯତାକୁ ଏଠାରେ କିଣନ୍ତୁ:  http://www.redhat.com/store/

en: RHN Registration
or: RHN ପଞ୍ଜିକରଣ

en: RHN login field
or: RHN ଲଗଇନ କ୍ଷେତ୍ର

en: RHN password field
or: RHN ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କ୍ଷେତ୍ର

en: RPM dependency error. The message was:
or: RPM ନିର୍ଭରକ ତୃଟି। ସନ୍ଦେଶଟି ଥିଲା:

en: RPM error.  The message was:
or: RPM ତୃଟି। ସନ୍ଦେଶଟି ଥିଲା:

en: RPM information is important to determine what updated software packages are relevant to this system.
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ କେଉଁ ଅଦ୍ଯତିତ ସଫ୍ଟୱେର ପ୍ଯାକେଜ ଗୁଡିକ ଉପଯୁକ୍ତ ତାହା ସ୍ଥିର କରିବା ପାଇଁ RPM ସୂଚନା ଆବଶ୍ଯକ।

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system <b>updated</b> and <b>secure</b>.
or: ସୁରକ୍ଷା ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରି, ନବୀନତମ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ, ଏହା Red Hat Enterprise Linux ତନ୍ତ୍ରକୁ <b>ଅଦ୍ଯତିତ</b> ଏବଂ <b>ସୁରକ୍ଷିତ</b> ରଖିବ।

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system updated and secure.
or: ସୁରକ୍ଷା ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରି, ନବୀନତମ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ, ଏହା Red Hat Enterprise Linux ତନ୍ତ୍ରକୁ ଅଦ୍ଯତିତ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବ।

en: Red Hat Account
or: Red Hat ଲଗଇନ ପରିଚୟ

en: Red Hat Linux Version:
or: Red Hat Linux ସଂସ୍କରଣ:

en: Red Hat Login:
or: Red Hat ଲଗଇନ ପରିଚୟ:

en: Register Later
or: ମୁଁ ପରେ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବି। (_I)

en: Register _Later
or: ପରେ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରନ୍ତୁ (_L)

en: Register the system even if it is already registered
or: ତନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରନ୍ତୁ ଯଦିଚ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ ଅଟେ

en: Registering System
or: ତନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରୁଅଛି

en: Registering your system with Red Hat allows you to take full advantage of the benefits of a paid subscription, including:
or: Red Hat Network ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରର ସଂଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଦତ୍ତ ସଦସ୍ଯତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁବିଧା ଉଠାଇଥାଏ, ଯାହାକି ଏହି ସୁବିଧା ମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରିଅଛି:

en: Review Subscription
or: ସଦସ୍ଯତାକୁ ସମୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

en: Review system...
or: ତନ୍ତ୍ରକୁ ସମୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ...

en: Security & Updates:
or: ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ଅଦ୍ଯତନ:

en: See /var/log/up2date for more information
or: ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ /var/log/up2date କୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Select A File
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select how your system will receive updates:
or: ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ର କିପରି ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ତାହା ବାଛନ୍ତୁ:

en: Send _hardware profile
or: ହାର୍ଡୱେର ରୂପରେଖା ପଠାନ୍ତୁ (_h)

en: Send _package profile
or: ପ୍ଯାକେଜ ରୂପରେଖା ପଠାନ୍ତୁ (_p)

en: Send hardware profile checkbox
or: ହାର୍ଡୱେର ରୂପରେଖ ଯାଞ୍ଚବାକ୍ସକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send package profile checkbox
or: ପ୍ଯାକେଜ ରୂପରେଖ ଯାଞ୍ଚବାକ୍ସକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send us a profile of your current hardware and packages so we can determine what updates are available.
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରରେ କେଉଁ ପ୍ଯାକେଜ ଏବଂ ହାର୍ଡୱେର ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଅଛି ତାହାର ଗୋଟିଏ ରୂପରେଖ ଆପଣ ଆମକୁ ପଠାଇବା ଆବଶ୍ଯକ, ଏପରିଭାବେ କେଉଁ ଅଦ୍ଯତନ ଗୁଡିକ ଉପଲବ୍ଧ ଆମେ ତାହା ଜାଣି ପାରିବୁ।

en: Sending Information
or: ପ୍ଯାକେଜ ସୂଚନା ପଠାଉଛି

en: Sending hardware information
or: ହାର୍ଡୱେର ସୂଚନା ପଠାଉଛି

en: Sending package information
or: ପ୍ଯାକେଜ ସୂଚନା ପଠାଉଛି

en: Server has refused connection due to high load
or: ଅଧିକ ଭାର ଯୋଗୁଁ ସେବକଟି ସଂଯୋଗର ନିବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ଯାଖାନ କରିଦେଲା

en: Set Up Software Updates
or: ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନର ବ୍ଯବସ୍ଥାପନ

en: Show additional output
or: ଅତିରିକ୍ତ ନିର୍ଗମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Software Channel Subscriptions:
or: ସଫ୍ଟୱେର ଉପପଥ ସଦସ୍ଯତା:

en: Software Update Not Set Up
or: ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନର ବ୍ଯବସ୍ଥାପନ

en: Software Updates Not Set Up
or: ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନର ବ୍ଯବସ୍ଥାପନ

en: Software update setup has been completed for this system.
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ବ୍ଯବସ୍ଥାପନ ସମ୍ପନ୍ନ।

en: Something went wrong while installing the new certificate:
or: ନୂତନ ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ କିଛି ମନ୍ଦ ହେଲା:

en: Specify a file to use as the ssl CA cert
or: ssl CA cert ଭାବରେ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify a password
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify a password to use with an authenticated http proxy
or: ଗୋଟିଏ ବୈଧିକୃତ http ପ୍ରୋକ୍ସି ସହିତ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Specify a profilename
or: ଗୋଟିଏ ରୂପରେଖ ନାମ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify a url to use as a server
or: ଗୋଟିଏ ସେବକ ଭାବରେ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ୟୁ.ଆର.ଏଲ. ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify a username
or: ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ନାମ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify a username to use with an authenticated http proxy
or: ଗୋଟିଏ ବୈଧିକୃତ http ପ୍ରୋକ୍ସି ସହିତ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Specify an activation key
or: ଗୋଟିଏ ସକ୍ରିୟଣ ଚାବି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify an http proxy to use
or: ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ http ପ୍ରୋକ୍ସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify an organizational id for this system
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସଙ୍ଗଠନ ମୂଳକ ପରଚୟ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Start Window
or: ପ୍ରାରମ୍ଭ ୱିଣ୍ଡୋ

en: Subscribe this system to the EUS channel tied to the system's redhat-release
or: ତନ୍ତ୍ରର redhat-ପ୍ରକାଶନ ସହିତ ସନ୍ନିହିତ EUS ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଏହି ତନ୍ତ୍ରରେ କ୍ରୟ କରନ୍ତୁ

en: Subscriptions have been activated for the following Red Hat products/services:
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ Red Hat ଉତ୍ପାଦ/ସେବା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଦସ୍ଯତାକୁ ସକ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି:

en: Support:
or: ସହାୟତା:

en: System Already Registered
or: ତନ୍ତ୍ର ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ ଅଟେ

en: System ID:
or: ତନ୍ତ୍ର ID:

en: System Registration
or: RHN ପଞ୍ଜିକରଣ

en: System _Name:
or: ତନ୍ତ୍ର ନାମ (_N):

en: Take me back to the registration
or: ମୋତେ ପୁନର୍ବାର ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ନିଅନ୍ତୁ

en: Take me back to the setup process.
or: ମୋତେ ପୁନର୍ବାର ବ୍ଯବସ୍ଥାପନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ନେଇଯାଆନ୍ତୁ।

en: The installation number [ %s ] provided is not a valid installation number. Please go back to the previous screen and fix it.
or: ପ୍ରଦତ ସ୍ଥାପନ ସଂଖ୍ଯା [ %s ] ଗୋଟିଏ ବୈଧ ସ୍ଥାପନ ସଂଖ୍ଯା ନୁହେଁ। ଦୟାକରି ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ପରଦାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ।

en: The installation number is invalid
or: ସ୍ଥାପନ ସଂଖ୍ଯାଟି ଅବୈଧ ଅଟେ

en: The server indicated an error:
or: ସେବକଟି ଗୋଟିଏ ତୃଟି ସୂଚୀତ କଲା:

en: The server may be in outage mode. You may have to try connecting later.
or: ସେବକଟି ବୋଧହୁଏ ଅଭାବ ଧାରାରେ ଅଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

en: The server you are registering against does not support EUS.
or: ପଞ୍ଜୀକରଣ ପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ସର୍ଭରଟି ଗ୍ରାହକର EUS କୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ।

en: There was a SSL crypto error: %s
or: ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ SSL ସାଙ୍କେତିକରଣ ତୃଟି ଘଟିଲା: %s

en: There was a problem registering this system.
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିବା ସମୟରେ ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ସମସ୍ଯା ହେଲା।

en: There was an SSL error. This could be because the file you picked was not a certificate file.
or: ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ SSL ତୃଟି ଘଟିଲା। ଆପଣ ଉଠାଇଥିବା ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଫାଇଲ ହୋଇ ନ ଥିବାରୁ ଏହା ଘଟି ଥାଇପାରେ।

en: There was an SSL error: %s
or: ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ SSL ତୃଟି ଘଟିଲା: %s

en: There was an authentication error: %s
or: ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ବୈଧିକରଣ ତୃଟି ଘଟିଲା: %s

en: There was an error building the list of packages.
or: ପ୍ଯାକେଜ ତାଲିକା ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା।

en: There was an error communicating with the registration server.  The message was:
or: ପଞ୍ଜୀକରଣ ସେବକ ସହିତ ସମ୍ବାଦ ବିନିମୟ କରିବା ସମୟରେ ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା।  ସନ୍ଦେଶଟି ଥିଲା:

en: There was an error communicating with the registration server:
or: ପଞ୍ଜୀକରଣ ସର୍ଭର ସହିତ ସମ୍ବାଦ ବିନିମୟ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା:

en: There was an error getting the list of hardware.
or: ହାର୍ଡୱେର ତାଲିକା ପାଇବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା।

en: There was an error loading your configuration.  Make sure that
    you have read access to /etc/sysconfig/rhn.
or: ଆପଣଙ୍କ ର ବିନ୍ଯାସ କୁ ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ 
    ହୁଅନ୍ତୁ ଯେ /etc/sysconfig/rhn କୁ ଆପଣଙ୍କ ର ପଠନୀୟ ପ୍ରବେଶାନୁମତି ଅଛି।

en: There was an error saving your configuration. Make sure that
    you own %s.
or: ଆପଣଙ୍କ ର ବିନ୍ଯାସ କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ସମୟରେ ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଯେ
    ଆପଣ %s କୁ ଅଧିକାର କରିଛନ୍ତି

en: There was an error while applying your choice.
or: ଆପଣଙ୍କର ପସନ୍ଦକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା।

en: There was an error while assembling information for the profile.
or: ରୂପରେଖକୁ ଅଧ୍ଯୁଷିତ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା।

en: There was an error while creating the profile.
or: ରୂପରେଖକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା।

en: There was an error while installing the certificate.
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା।

en: There was an error while logging in.
or: ଲଗଇନ କରିବା ସମୟରେ ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା।

en: There was an error while populating the profile.
or: ରୂପରେଖକୁ ଅଧ୍ଯୁଷିତ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ଘଟିଲା।

en: There was some sort of I/O error: %s
or: ସେଠାରେ କିଛି ପ୍ରକାରର I/O ତୃଟି ଘଟିଲା: %s

en: There was some sort of I/O error: %s
or: ସେଠାରେ କିଛି ପ୍ରକାରର I/O ତୃଟି ଘଟିଲା: %s

en: This assistant will guide you through the process of registering your system with Red Hat to receive software updates and other benefits. You will need the following to register:
or: ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ Red Hat Network (RHN) ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ଏହି ସହକାରୀଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାଏ, ଉଦାହରଣ ସ୍ବରୂପ:

en: This client requires the server to support %s, which the current server does not support
or: ଏହି ଗ୍ରାହକଟି ସେବକ ଦ୍ବାରା %s ସହାୟତା ଆବଶ୍ଯକ କରୁଅଛି, ଯାହାକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସେବକ ଦ୍ବାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: This error shouldn't have happened. If you'd like to help us improve this program, please file a bug at bugzilla.redhat.com. Including the relevant parts of '%s' would be very helpful. Thanks!
or: ତୃଟି ହେବା ଉଚିତ ନ ଥିଲା। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ଉନ୍ନତି କରିବା ସମୟରେ ଆମର ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତାହାହେଲେ ଦୟାକରି bugzilla.redhat.com ରେ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ବିବରଣୀ ଜଣାନ୍ତୁ। '%s' ର ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ଅଂଶ ଉପକାରୀ ହେବ। ଧନ୍ଯବାଦ!

en: This server doesn't support functionality needed by this version of the software update setup client. Please try again with a newer server.
or: ଏହି ସେବକଟି ସଫଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ବ୍ଯବସ୍ଥାପନ ଗ୍ରାହକର ଏହି ସଂସ୍କରଣ ଦ୍ବାରା ଆବଶ୍ଯକ କାର୍ଯ୍ଯକଳାପକୁ ସମର୍ଥ କରେନାହିଁ। ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ନୂତନ ସେବକ ସହିତ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: This system has already been registered with RHN using RHN certificate-based technology.
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ରଟି ପୂର୍ବରୁ RHN ପ୍ରମାଣପତ୍ର-ଆଧାରିତ ଅଧିକାର ପ୍ରଯୁକ୍ତିଜ୍ଞାନ ବ୍ୟବହାର କରି RHN ସହିତ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି।

en: This system is already registered. Use --force to override
or: ତନ୍ତ୍ରଟି ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ ଅଟେ। ଏହାକୁ ବ୍ଯର୍ଥ କରିବା ପାଇଁ --force କୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: This system may not be updated until it is associated with a channel.
or: ଗୋଟିଏ ଉପପଥ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ନ କରିବା ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ତନ୍ତ୍ରଟି ଅଦ୍ଯତିତ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: This system was unable to be associated with the following RHN module(s) because there were insufficient subscriptions available in your account:
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ନିମ୍ନଲିଖିତ RHN ଏକକାଂଶ (ମାନଙ୍କ) ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ କରାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଖାତାରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଦସ୍ଯତା  ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ:

en: Tip: Forgot your login or password?  Contact your Satellite's Organization Administrator.
or: ପରାମର୍ଶ: ଆପଣଙ୍କର ଚାଳକ ନାମ କିମ୍ବା ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଭୂଲି ଯାଇଛନ୍ତି କି? ଆପଣଙ୍କ ସେଟେଲାଇଟ ସଙ୍ଗଠନ ପ୍ରଶାସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ।

en: Tip: Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html
or: ସୂଚନା: Red Hat ଆପଣଙ୍କ ଗୋପନୀୟତାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html

en: To learn more about RHN registration and technologies please consult this Knowledge Base Article: <a href="https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563">https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563</a>
or: ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ, ବୈକଳ୍ପିକ ସାଧନଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରି, ଏହି ଜ୍ଞାନ ଆଧାର ପତ୍ରିକା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କରନ୍ତୁ: <a href="https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563">https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563</a>

en: Unable to Locate SystemId
or: SystemId କୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open gui. Try `up2date --nox`
or: gui କୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ। `up2date --nox` ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

en: Updates Configured
or: ଅଦ୍ଯତନଗୁଡ଼ିକୁ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇଛି

en: Updating hardware profile...
or: ହାର୍ଡୱେର ରୂପରେଖକୁ ଅଦ୍ଯତିତ କରୁଅଛି ...

en: Updating package profile...
or: ପ୍ଯାକେଜ ରୂପରେଖକୁ ଅଦ୍ଯତିତ କରୁଅଛି ...

en: Updating virtualization profile...
or: ଆଭାସୀକରଣ ରୂପରେଖକୁ ଅଦ୍ଯତିତ କରୁଅଛି ...

en: Usage of --use-eus-channel option with --activationkey is not supported. Please use username and password instead.
or: --use-eus-channel ବିକଳ୍ପର ଉପଯୋଗିତାକୁ --activationkey ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ।ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଚାଳକ ନାମ ଏବଂ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: Use Au_thentication with HTTP Proxy:
or: HTTP ପ୍ରକ୍ସି ସହିତ ବୈଧିକରଣକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ (_t):

en: Use Authentication with HTTP Proxy
or: HTTP ପ୍ରକ୍ସି ସହିତ ବୈଧିକରଣକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: V_iew Package Profile ...
or: ପ୍ଯାକେଜ ରୂପରେଖାକୁ ଦେଖନ୍ତୁ (_i) ...

en: Version:
or: ସଂସ୍କରଣ:

en: View Hardware Profile
or: ହାର୍ଡୱେର ରୂପରେଖକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View Package Profile
or: ପ୍ଯାକେଜ ରୂପରେଖକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Virtualization module: software updates for a limited number of virtual guests on this system.
or: ଆଭାସୀକରଣ ଏକକାଂଶ: ଏହି ତନ୍ତ୍ରରେ ସୀମିତ ସଂଖ୍ଯକ ଆଭାସୀ ଅତିଥି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ଉପଲବ୍ଧ।

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Warning: --contactinfo option has been deprecated. Please login to the server web user Interface and update your contactinfo.
or: ଚେତାବନୀ: --contactinfo ବିକଳ୍ପଟି ଅନୁଚିତ। ଦୟାକରି ସର୍ଭରର ୱେବ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ସୂଚନାକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ।

en: Warning: Only installed product listed above will receive updates and support. If you would like to receive updates for additional products, please login to your satellite web interface and subscribe this system to the appropriate software channels. See Kbase article for more details. (http://kbase.redhat.com/faq/docs/DOC-11313)
or: ଚେତାବନୀ: ଯଦି ଏହି ତନ୍ତ୍ରରେ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାପିତ ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ସୂଚୀବଦ୍ଧ ହୋଇନାହିଁ, ତାହାହେଲେ ସେହି ଉତ୍ପାଦ ପାଇଁ ଆପଣ ଅଦ୍ଯତନ କିମ୍ବା ସହାୟତା ପାଇବେ ନାହିଁ। ଯଦି ସେହି ଉତ୍ପାଦ ପାଇଁ ଆପଣ ଅଦ୍ଯତନ ମାନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାହାହେଲେ ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କ ସେଟେଲାଇଟ ୱେବ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ଲଗଇନକରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେହି ଉତ୍ପାଦ ପାଇଁ ଅଦ୍ଯତନ ପାଇବାକୁ ସେହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ସଫଟୱେର ଉପପଥର ସଦସ୍ଯ କରାନ୍ତୁ। ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଁ Kbase ଲେଖା ୧୧୩୧୩ କୁ ପଢନ୍ତୁ। (http://kbase.redhat.com/faq/docs/DOC-11313

en: Warning: Using this option, your system will always be the most recent minor release and cannot be limited to an older release version.
or: ଚେତାବନୀ: ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ବ୍ୟବହାର କରି, ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ର ସର୍ବଦା ନିକଟତମ ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ ହେବ ଏବଂ ପୁରୁଣା ପ୍ରକାଶନ ସଂସ୍କରଣରେ ସିମୀତ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: Warning: unable to enable rhnsd with chkconfig
or: ଚେତାବନୀ: chkconfig ସହିତ rhnsd କୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ସମୟରେ ଅସମର୍ଥ

en: Warning:You will not be able to limit this system to minor release that is older than the recent minor release if you select this option.
or: ଚେତାବନୀ: ଯଦି ଆପVଣ ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ବାଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନରେ ସିମୀତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଯାହାକି ବର୍ତ୍ତମାନର ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ ଠାରୁ ପୁରୁଣା ଅଟେ।

en: We are attempting to contact the Red Hat Network server at %s.
or: ଆମେ %s ରେ Red Hat Network ସେବକ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛୁ।

en: We could not contact the Satellite or Proxy at '%s.'
or: ଆମୋ '%s' ରେ ସେଟେଲାଇଟ କିମ୍ବା ପ୍ରୋକ୍ସି ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିଲୁ ନାହିଁ।

en: Why Register
or: କାହିଁକି ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବେ

en: Why Should I Connect to RHN? ...
or: ମୁଁ କାହିଁକି RHN ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବି? ...

en: Why Should I Register?
or: କାହିଁକି ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବେ

en: Would you like to register your system at this time? <b>(Strongly recommended.)</b>
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? <b>(ବିଶେଷ ଭାବରେ ପରାମର୍ଶିତ।)</b>

en: Yes, Continue
or: ହଁ, ଜାରି ରଖନ୍ତୁ

en: Yes/No dialog:
or: ହଁ/ନାଁ ସଂଳାପ:

en: You may be running a client that is incompatible with the server.
or: ଏହି ସେବକ ସହିତ ସୁସଂଗତ ଥିବା ଗୋଟିଏ ଗ୍ରାହକକୁ ଆପଣ ଚଳାଇ ପାରିବେ।

en: You may deselect individual packages by unchecking them below.
or: ଆପଣ ଏକକ ପ୍ଯାକେଜ ମାନଙ୍କୁ ତଳେ ଅନ-ଚେକ କରି ବିଚୟନ କରିପାରିବେ।

en: You must be root to run %s
or: %s କୁ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ରୁଟ (ପ୍ରମୂଖ ଚାଳକ) ହେବା ଉଚିତ

en: You must choose a name for this profile.
or: ଏହି ରୂପରେଖ ପାଇଁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ନାମ ବାଛିବା ଉଚିତ

en: You must enter a login.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଲଗଇନ ସୂଚନା ଭରଣ କରିବା ଉଚିତ।

en: You must enter a password.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଭରଣ କରିବା ଉଚିତ।

en: You must run rhn_register as root.
or: ଆପଣ rhn_register କୁ ରୁଟ ଭାବରେ ଚଳାଇବା ଉଚିତ।

en: You must run the RHN registration program as root.
or: ଆପଣ RHN ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ରୁଟ ଭାବରେ ଚଳାଇବା ଉଚିତ।

en: You must select a certificate.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଚୟନ କରିବା ଉଚିତ।

en: You need to register this system by running `rhn_register` before using this option
or: ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ `rhn_register` ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଚଳାଇ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିବା ଆବଶ୍ଯକ।

en: You specified an invalid protocol. Only https and http are allowed.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ ପ୍ରୋଟୋକଲ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ https ଏବଂ http ସ୍ବୀକୃତ।

en: You were unable to be subscribed to the following software channels because there were insufficient subscriptions available in your account:
or: ଆପଣ ନିମ୍ନଲିଖିତ ସଫଟୱେର ଉପପଥ ମାନଙ୍କର ସଦସ୍ଯତା ଗ୍ରହଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଖାତାରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଦସ୍ଯତା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ:

en: You will not be able to take advantage of these benefits without registering.
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ Red Hat Network ସହିତ ସଂଯୋଗ ନ କଲେ ଆପଣ ସଦସ୍ଯତା ବିଶେଷାଧୀକାର ର ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Your system is not setup for software updates.
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ରଟି ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଯବସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ।

en: Your system is now ready to receive the software updates that will keep it secure and supported.
    
    You'll know when software updates are available when a package icon appears in the notification area of your desktop (usually in the upper-right corner, circled below.) Clicking on this icon, when available, will guide you through applying any updates that are available:
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ଯାହାକି ଏହାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ସମର୍ଥିତ କରିବ।
    
    ଆପଣଙ୍କ ଡେସ୍କଟପର ସୂଚନା କ୍ଷେତ୍ରରେ (ସାଧାରଣତଃ ଉପର ପାର୍ଶ୍ବର ଦକ୍ଷିଣ କୋଣରେ, ତଳେ ବୃତ୍ତ ଅଙ୍କନ କରାଯାଇଥିବା) ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଦେଖାଗଲେ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ଗୁଡିକ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ। ଉପଲବ୍ଧ ହେବା ପରେ ଏହି ଚିତ୍ରସଙ୍କେତକୁ ଦବାଇଲେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଉପଲବ୍ଧ ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାଏ।

en: Your system is ready to receive the software updates that will keep it secure and supported.
    
    You'll know when software updates are available when a package icon appears in the notification area of your desktop (usually in the upper-right corner, circled below.) Clicking on this icon, when available, will guide you through applying any updates that are available:
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ଯାହାକି ଏହାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ସମର୍ଥିତ କରିବ।
    
    ଆପଣଙ୍କ ଡେସ୍କଟପର ସୂଚନା କ୍ଷେତ୍ରରେ (ସାଧାରଣତଃ ଉପର ପାର୍ଶ୍ବର ଦକ୍ଷିଣ କୋଣରେ, ତଳେ ବୃତ୍ତ ଅଙ୍କନ କରାଯାଇଥିବା) ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଦେଖାଗଲେ ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ଯତନ ଗୁଡିକ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ। ଉପଲବ୍ଧ ହେବା ପରେ ଏହି ଚିତ୍ରସଙ୍କେତକୁ ଦବାଇଲେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଉପଲବ୍ଧ ଅଦ୍ଯତନ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାଏ:

en: Your system will be subscribed to %s 
    base software channel. You will not be
    able to move this system to an earlier release
    (you will be able to move to a newer release).
    Are you sure you would like to continue?
or: ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ରକୁ %s ଆଧାର ସଫ୍ଟୱେର ଚ୍ୟାନେଲରେ ସଦସ୍ୟତା
    ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। ଆପଣ ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ପୂର୍ବ ପ୍ରକାଶନକୁ
    ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ
    (ଆପଣ ନୂତନ ପ୍ରକାଶନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ)।
    ଆପଣ ଅଗ୍ରସର ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Your system will be subscribed to the base software channel to receive all available updates.
or: ସମସ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ରକୁ ମୂଳ ସଫ୍ଟୱେର ଚ୍ୟାନେଲରେ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇଛି।

en: Your system will be subscribed to the base software channel.  You will not be able to move this system to an earlier minor release channel if you continue (you will be able to move to a later release.)
or: ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ର ମୂଳ ସଫ୍ଟୱେର ଚ୍ୟାନେଲ ସହିତ କିଣାଯିବ।  ଆପଣ ଏହି ତନ୍ତ୍ରକୁ ପୂର୍ବର ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ (ଆପଣ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରକାଶନ ଯିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ।)

en: Your system will need to access a subscription. This will allow you to keep your system updated, secure, and supported.
or: ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ର ଗୋଟିଏ ସଦସ୍ଯତାକୁ ଅଭିଗମ କରିବା ଆବଶ୍ଯକ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରକୁ ଅଦ୍ଯତିତ, ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ସମର୍ଥିତ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରିବ।

en: [Deprecated] Read contact info from stdin
or: [ଅନୁଚିତ] stdin ରୁ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ସୂଚନା ପଢନ୍ତୁ

en: _Activate a subscription now...
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ସଦସ୍ଯତା ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_A)...

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Exit
or: ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Finish
or: ସମାପ୍ତ (_F)

en: _Go Back and Register
or: ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ପଞ୍ଜିକୃତ କରନ୍ତୁ (_G)

en: _Login:
or: ଲଗଇନ (_L):

en: _Minor release:
or: ଗୌଣ ପ୍ରକାଶନ (_M):

en: _No, Cancel
or: ନାଁ, ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_N)

en: _No, I prefer to register at a later time.
or: ନାଁ, ମୁଁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବି। (_N)

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ (_P):

en: _Proxy Location:
or: ପ୍ରୋକ୍ସି ଅବସ୍ଥାନ (_P):

en: _Proxy Setup
or: ପ୍ରକ୍ସି ବ୍ୟବସ୍ଥା (_P)

en: _View Hardware Profile ...
or: ହାର୍ଡୱେର ରୂପରେଖକୁ ଦେଖନ୍ତୁ (_V) ...

en: _Why Should I Register?
or: ମୁଁ କାହିଁକି ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବି? (_W)

en: _Yes, Continue
or: ହଁ, ଜାରି ରଖନ୍ତୁ (_Y)

en: _Yes, I'd like to register now.
or: ହଁ, ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବି। (_Y)

en: class %s has no attribute '%s'
or: ଶ୍ରେଣୀ %s ରେ କୌଣସି '%s' ଗୁଣ ନାହିଁ

en: icon of aplet
or: ଆପଲେଟର ଚିତ୍ରସଂକେତ

en: installation number field
or: ସ୍ଥାପନ ସଂଖ୍ଯା କ୍ଷେତ୍ର

en: label
or: ନାମପଟି

en: progress bar
or: ପ୍ରଗତି ପଟି

en: progress status
or: ପ୍ରଗତି ସ୍ଥିତି

en: proxy location
or: ପ୍ରକ୍ସି ଅବସ୍ଥାନ

en: proxy password field
or: ପ୍ରକ୍ସି ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ କ୍ଷେତ୍ର

en: proxy user field
or: ପ୍ରକ୍ସି ଚାଳକ କ୍ଷେତ୍ର

en: satellite server location
or: ସାଟେଲାଇଟ ସର୍ଭର ଅବସ୍ଥାନ

en: system name
or: ତନ୍ତ୍ର ନାମ

en: unknown
or: ଅଜଣା
