Spacewalk - en to gl translation catalogue (298 entries)

en: 
    Aborted.
gl: 
    Interrompido.

en: 
    Are you sure you would like to continue?
gl: 
    Ten a certeza de que desexa continuar?

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects  |  <F12> next screen
gl:  <Tab>/<Alt-Tab> entre elementos   |   <Space> escolle   |  <F12> pantalla seguinte

en:  Minor Release:
gl:  Edición menor:

en: %s was not found
gl: Non se atopou %s

en: *Email Address:
gl: *Enderezo de correo electrónico:

en: <b>Downloads &amp; Upgrades:</b>
gl: <b>Descargas e anovacións:</b>

en: <b>HTTP Proxy</b>
gl: <b>Proxy de HTTP</b>

en: <b>Login:</b>
gl: <b>Identificación:</b>

en: <b>Management:</b>
gl: <b>Xestión:</b>

en: <b>Security &amp; Updates:</b>
gl: <b>Actualizacións de seguranza:</b>

en: <b>Support:</b>
gl: <b>Axuda:</b>

en: <b>System ID:</b>
gl: <b>Identificador do sistema:</b>

en: <b>The network connection on your system is not active. Your system cannot be set up for software updates at this time.</b>
gl: <b>A conexión de rede deste sistema non está activa. Non é posíbel configurar as actualizacións de software deste sistema neste momento.</b>

en: <b>Warning</b>
gl: <b>Advertencia</b>

en: <b>Your system was registered for updates during installation.</b>
gl: <b>Este sistema rexistrouse para actualizacións durante a instalación.</b>

en: <big><b>Profile Data</b></big>
gl: <big><b>Datos do perfil</b></big>

en: <big><b>System Name</b></big>
gl: <big><b>Nome do sistema</b></big>

en: <small><b>Example:</b> squid.example.com:3128</small>
gl: <small><b>Exemplo:</b> squid.exemplo.gal:3128</small>

en: <small><b>Example</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>
gl: <small><b>Exemplo</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>

en: <small><b>Tip:</b> Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html.</small>
gl: <small><b>Suxestión:</b>A Red Hat aprecia a súa privacidade: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html</small>

en: <small>Tip: Forgot your login or password? Contact your Satellite's <i>Organization Administrator</i>.</small>
gl: <small>Suxestión: Esqueceu a súa identificación ou o seu contrasinal? Contacte coa <i>administración da Organización</small> do Satélite</i></small>

en: A common cause of this error is the system time being incorrect. Verify that the time on this system is correct.
gl: Unha causa frecuente deste erro é que a hora do sistema sexa incorrecta. Comprobe que a hora do sistema sexa correcta.

en: A connection was attempted with a malformed URI.
gl: Tentouse unha conexión cun URI incorrecto.

en: A connection was attempted with a malformed URI: %s.
gl: Tentouse unha conexión cun URI incorrecto: %s.

en: A proxy was specified at %s.
gl: Indicouse un proxy en %s.

en: A recognizable name will help you identify this system in a management interface.
gl: Un nome recoñecíbel axuda a identificar este sistema nunha interface de xestión.

en: A username and password are required to register a system.
gl: Requírense un nome de usuario e un contrasinal para rexistrar un sistema.

en: Access to the technical support experts at Red Hat or Red Hat's partners for help with any issues you might encounter with this system.
gl: Acceda aos expertos en axuda técnica da Red Hat ou dos colaboradores da Red Hat para axuda con calquera problema que poda atopar con este sistema.

en: Activate a previously purchased subscription you have not yet activated.
gl: Activar unha subscricións adquirida anteriormente que aínda non se activase.

en: Additional hardware information including PCI devices, disk sizes and mount points will be included in the profile.
gl: No perfil incluirase información adicional de hardware, incluídos os dispositivos PCI, os tamaños dos discos e os puntos de montaxe.

en: All available updates
gl: Todas as actualizacións dispoñíbeis

en: An error has occurred:
gl: Produciuse un erro:

en: Arch
gl: Arquitectura

en: Architecture: %s, OS Release: %s, OS Version: %s
gl: Arquitectura: %s, Edición do SO: %s, Versión do SO: %s

en: Are you Sure?
gl: Ten a certeza?

en: Are you sure you would like to continue?
gl: Ten certeza de querer continuar?

en: Back
gl: Atrás

en: Building Package List
gl: A construír a lista de paquetes

en: Building a list of RPM packages installed on your system.  Please wait.
gl: A construír unha lista dos paquetes RPM instalados no sistema. Agarde un momentiño.

en: CPU Model:
gl: Modelo de CPU:

en: CPU Speed:
gl: Velocidade da CPU:

en: CPU model:
gl: Modelo de CPU:

en: CPU speed:
gl: Velocidade da CPU:

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Cannot contact selected server
gl: Non é posíbel contactar co servidor escollido

en: Certificate _Location:
gl: _Localización do certificado:

en: Channel(s): %s successfully added
gl: Canle(s): %s engadidas satisfactoriamente

en: Channel(s): %s successfully removed
gl: Canle(s): %s retiradas satisfactoriamente

en: Choose Service
gl: Escoller un servizo

en: Choose minor release
gl: Escoller unha edición menor

en: Close
gl: Fechar

en: Compliance:
gl: Conformidade:

en: Confirm operating system release selection
gl: Confirme a escolla da edición do sistema operativo

en: Connection aborted by the user
gl: O usuario interrompeu a conexión

en: Create Profile
gl: Crear un perfil

en: Create Profile - Hardware
gl: Crear un perfil - Hardware

en: Create Profile - Packages
gl: Crear un perfil - Paquetes

en: Create profile
gl: Crear un perfil

en: Delay error from server.  The message was:
gl: Erro de demora do servidor: A mensaxe foi:

en: Do not attempt to use X
gl: Non tentar empregar X

en: Do not upload any virtualization info
gl: Non enviar ningunha información de virtualización

en: Double-check the location - is '%s' correct? If not, you can correct it and try again.
gl: Verifique o lugar - é «%s» correcto? Caso de que non, pode corrixilo e tentar de novo.

en: Download installation images for Red Hat Enterprise Linux releases, including new releases.
gl: Descargue imaxes de instalación das edicións do Linux Red Hat Enterprise, incluídas as novas edicións.

en: Downloads & Upgrades:
gl: Descargas e anovacións:

en: ERROR
gl: ERRO

en: ERROR: can not find RHNS CA file
gl: ERRO: non é posíbel atopar o ficheiro de CA RHNS

en: ERROR: must be root to execute
gl: ERRO: hai que ser «root» para executar

en: ERROR: these arguments make no sense in this context (try --help)
gl: ERRO: estes parámetros non teñen sentido neste contexto (tente con --help)

en: ERROR: you have to specify at least one channel
gl: ERRO: ten que indicar ao menos unha canle

en: ERROR: you may want to specify --add, --remove or --list
gl: ERRO: tente indicando --add, --remove ou --list

en: Enter in the format hostname(:port)
gl: Introduza no formato servidor(:porto)

en: Error
gl: Erro

en: Error communicating with server. The message was:
gl: Erro ao comunicarse co servidor. A mensaxe foi:

en: Error during adding channel(s) %s
gl: Erro ao engadir a(s) canle(s) %s

en: Error reading cpu information:
gl: Produciuse un erro ao ler a información da cpu:

en: Error reading install method information:
gl: Produciuse un erro ao ler a información do método de instalación:

en: Error reading network interface information:
gl: Produciuse un erro ao ler a información da interface de rede:

en: Error reading networking information:
gl: Produciuse un erro ao ler a información da rede:

en: Error reading system memory information:
gl: Produciuse un erro ao ler a información da memoria do sistema:

en: Error running hardware profile
gl: Produciuse un erro ao executar o perfil do hardware

en: Error validating data at server:
gl: Erro ao validar os datos no servidor:

en: Error:
gl: Erro:

en: Error: Server Unavailable. Please try later.
gl: Erro: O servidor non está dispoñíbel. Ténteo máis tarde.

en: Example: https://satellite.example.com/XMLRPC
gl: Exemplo: https://satelite.exemplo.gal/XMLRPC

en: Fatal Error
gl: Erro fatal

en: File Not Found:
gl: Ficheiro non atopado:

en: Finish
gl: Rematar

en: Getting list of packages installed on the system
gl: A obter a lista dos paquetes instalados no sistema

en: Go Back and Register
gl: Recuar e rexistrarse

en: Hardware Info
gl: Información do hardware

en: Hardware Profile
gl: Perfil do hardware

en: Hostname:
gl: Servidor:

en: Hostname:
gl: Servidor:

en: I <b>_don't</b> have an SSL certificate. I will contact my system administrator for assistance and will register at a later time.
gl: <b>Non</b> teño un certificado SSL. Contactarei co administrador do meu sistema para que me axude e rexistrareime máis tarde.

en: I would like to connect via an _HTTP proxy.
gl: Desexaría conectarme mediante un proxy de _HTTP.

en: I'll register later.
gl: Rexistrareime máis tarde.

en: IP Address:
gl: Enderezo IP:

en: IP Address:
gl: Enderezo IP:

en: If you are using https you must enter the location of a valid SSL certificate.
gl: Se está a usar https ten que introducir a localización dun certificado de SSL válido.

en: Include RPM packages installed on this system in my System Profile
gl: Incluír os paquetes RPM instalados neste sistema no meu perfil de sistema

en: Include the following information about hardware and network:
gl: Incluír a información seguinte sobre o hardware e a rede:

en: Installation _Number:
gl: _Número de instalación:

en: It appears this system has already been set up for software updates:
gl: Semella que este sistema xa está configurado para as actualizacións de software:

en: Limited Updates Only
gl: Só as actualizacións limitadas

en: Limited updates
gl: Actualizacións limitadas

en: Link To Subscription
gl: Ligar á subscrición

en: Location:
gl: Lugar:

en: Login:
gl: Identificador:

en: Make sure the network connection on this system is operational.
gl: Asegúrese de que a conexión de rede deste sistema estea a funcionar.

en: Management
gl: Xestión

en: Management:
gl: Xestión:

en: Memory:
gl: Memoria:

en: Memory:
gl: Memoria:

en: Network error:
gl: Erro de rede:

en: Next
gl: Seguinte

en: No, Cancel
gl: Non, Cancelar

en: Notice
gl: Aviso

en: OK
gl: Aceptar

en: Operating System Release Version
gl: Versión da edición do sistema operativo

en: Operating System version:
gl: Versión do sistema operativo:

en: Package
gl: Paquete

en: Password error. The message was:
gl: Erro de contrasinal: A mensaxe foi:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Please enter a desired login.
gl: Introduza a identificación que desexe

en: Please enter and verify a password.
gl: Introduza e comprobe un contrasinal.

en: Please enter your Red Hat account information:
gl: Introduza a información da súa conta da Red Hat:

en: Please enter your login information for the %s Red Hat Network Satellite:
gl: Introduza a súa información de identificación no Satélite da Rede da Red Hat %s:

en: Please review the subscription details below:
gl: Revise os detalles da subscrición que ten aquí embaixo:

en: Press <space> to deselect the option.
gl: Prema <espazo> para anular a selección da opción.

en: Problem registering system.
gl: Problema co rexistro do sistema.

en: Problem registering system:
gl: Problema co rexistro do sistema:

en: Problem sending hardware information.
gl: Produciuse un problema ao enviar a información do hardware.

en: Problem sending hardware profile.
gl: Produciuse un problema ao enviar o perfil do hardware..

en: Problem sending hardware profile:
gl: Produciuse un problema ao enviar o perfil do hardware:

en: Problem sending package information.
gl: Produciuse un erro ao enviar a información dos paquetes.

en: Problem sending package list.
gl: Produciuse un erro ao enviar a lista dos paquetes..

en: Problem sending package list:
gl: Produciuse un erro ao enviar a lista dos paquetes:

en: Problem writing out system id to disk.
gl: Problema ao escribir o identificador do sistema no disco.

en: Profile name:
gl: Nome do perfil:

en: Provide a Security Certificate
gl: Fornecer un certificado de seguranza

en: Provide a security certificate
gl: Fornecer un certificado de seguranza

en: Proxy Configuration
gl: Configuración do proxy

en: Proxy P_assword:
gl: Contr_asinal do proxy:

en: Proxy Setup Button
gl: Botón de configuración do proxy

en: Proxy _Username:
gl: Nome de _usuario do proxy:

en: Purchase an additional Red Hat Enterprise Linux subscription at http://www.redhat.com/store/.
gl: Adquirir unha subscrición adicional ao Linux Red Hat Enterprise en http://www.redhat.com/store/.

en: RHN Registration
gl: Rexistro na RHN

en: RPM dependency error. The message was:
gl: Erro de dependencia de RPM. A mensaxe foi:

en: RPM error.  The message was:
gl: Erro de RPM. A mensaxe foi:

en: RPM information is important to determine what updated software packages are relevant to this system.
gl: A información sobre RPM é importante para determinar os paquetes de software actualizados que son relevantes para este sistema.

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system updated and secure.
gl: Reciba as últimas actualizacións de software, incluídas as actualizacións de seguranza, mantendo o sistema Linux Red Hat Enterprise actualizado e seguro.

en: Red Hat Account
gl: Conta da Red Hat

en: Red Hat Login:
gl: Identificación na Red Hat:

en: Register Later
gl: Rexistrarme máis tarde

en: Register _Later
gl: _Rexistrarme máis tarde

en: Register the system even if it is already registered
gl: Rexistrar o sistema mesmo se xa estivese rexistrado

en: Registering System
gl: A rexistrar o sistema

en: Registering system and sending profile information.  Please wait.
gl: A rexistrar o sistema e enviar a información do perfil. Agarde un momentiño.

en: Review Subscription
gl: Revisión da subscrición

en: Review system...
gl: Revisar o sistema...

en: SSL certificate:
gl: Certificado de SSL:

en: Satellite URL:
gl: URL do Satélite:

en: Security & Updates:
gl: Actualizacións de seguranza:

en: See /var/log/up2date for more information
gl: Vexa /var/log/up2date para máis información

en: Select A File
gl: Escoller un ficheiro

en: Select how your system will receive updates:
gl: Escolla como desexa que este sistema reciba as actualizacións:

en: Send _hardware profile
gl: Enviar o perfil de _hardware

en: Send _package profile
gl: Enviar o perfil dos _paquetes

en: Sending Information
gl: A enviar a información

en: Sending hardware information
gl: A enviar a información do hardware

en: Sending package information
gl: A enviar a información dos paquetes

en: Server has refused connection due to high load
gl: O servidor rexeitou a conexión por ter unha carga excesiva

en: Service Level:
gl: Nivel de servizo:

en: Set Up Software Updates
gl: Configurar as actualizacións de software

en: Software Channel Subscriptions:
gl: Subscricións a canles de software:

en: Software Update Not Set Up
gl: A actualización de software non está configurada

en: Software Updates Not Set Up
gl: As actualizacións de software non están configuradas

en: Something went wrong while installing the new certificate:
gl: Algo foi mal ao instalar o novo certificado:

en: Specify a file to use as the ssl CA cert
gl: Indique un ficheiro para empregar como certificado de CA de ssl

en: Specify a password
gl: Indique un contrasinal

en: Specify a profilename
gl: Indique un nome de perfil

en: Specify a url to use as a server
gl: Indique un URL para empregalo como servidor

en: Specify a username
gl: Indique un nome de usuario

en: Specify an activation key
gl: Indique unha chave de activación

en: Specify an organizational id for this system
gl: Indique un identificador organizativo para este sistema

en: Stay in compliance with your subscription agreement and manage subscriptions for systems connected to your account.
gl: Manteña a conformidade co acordo de subscrición e xestione as subscricións dos sistemas conectados coa súa conta.

en: Subscriptions have been activated for the following Red Hat products/services:
gl: Activáronse as subscricións aos seguintes produtos/servizos da Red Hat:

en: Support:
gl: Axuda:

en: System Already Registered
gl: Este sistema xa está rexistrado

en: System ID:
gl: Identificador do sistema:

en: System Registration
gl: Rexistro no sistema

en: System _Name:
gl: _Nome do sistema:

en: Take me back to the registration
gl: Volver ao rexistro

en: Take me back to the setup process.
gl: Volver ao proceso de configuración.

en: The installation number [ %s ] provided is not a valid installation number. Please go back to the previous screen and fix it.
gl: O número de instalación [ %s ] que forneceu non é un número de instalación correcto. Retorne á pantalla anterior e arránxeo.

en: The installation number is invalid
gl: O número de instalación non é correcto

en: The server indicated an error:
gl: O servidor indicou un erro:

en: There was a problem registering this system.
gl: Produciuse un problema ao rexistrar este sistema.

en: There was an SSL error. This could be because the file you picked was not a certificate file.
gl: Produciuse un erro de SSL. Poderíase deber ao que o ficheiro escollido non sexa un ficheiro de certificado.

en: There was an SSL error: %s
gl: Produciuse un erro de SSL: %s

en: There was an authentication error: %s
gl: Produciuse un erro de autenticación: %s

en: There was an error building the list of packages.
gl: Produciuse un erro ao construír a lista de paquetes.

en: There was an error communicating with the registration server.  The message was:
gl: Produciuse un erro ao comunicar co servidor de rexistro. A mensaxe foi:

en: There was an error communicating with the registration server:
gl: Produciuse un erro ao comunicarse co servidor de rexistro:

en: There was an error getting the list of hardware.
gl: Produciuse un erro ao obter a lista de hardware.

en: There was an error loading your configuration.  Make sure that
    you have read access to /etc/sysconfig/rhn.
gl: Produciuse un erro ao cargar a configuración. Asegúrese de que ten acceso de lectura a /etc/sysconfig/rhn.

en: There was an error saving your configuration. Make sure that
    you own %s.
gl: Produciuse un erro ao gardar a configuración. Asegúrese de que
    é o dono de %s.

en: There was an error while applying your choice.
gl: Produciuse un erro ao aplicar a súa escolla.

en: There was an error while assembling information for the profile.
gl: Produciuse un erro ao reunir a información para o perfil.

en: There was an error while creating the profile.
gl: Produciuse un erro ao crear o perfil.

en: There was an error while installing the certificate.
gl: Produciuse un erro ao instalar o certificado.

en: There was an error while logging in.
gl: Produciuse un erro durante o rexistro.

en: There was an error while populating the profile.
gl: Produciuse un erro ao encher o perfil.

en: There was some sort of I/O error: %s
gl: Produciuse algún tipo de erro de E/S: %s

en: There was some sort of I/O error: %s
gl: Produciuse algún tipo de erro de E/S: %s

en: This client requires the server to support %s, which the current server does not support
gl: Este cliente require que o servidor admita %s, que o servidor actual non admite

en: This error shouldn't have happened. If you'd like to help us improve this program, please file a bug at bugzilla.redhat.com. Including the relevant parts of '%s' would be very helpful. Thanks!
gl: Este erro non se debería ter producido. Se desexa axudarnos a mellorar este programa, informe deste fallo en bugzilla.redhat.com. Axudaría se incluíse as partes relevantes de «%s». Grazas!

en: This server doesn't support functionality needed by this version of the software update setup client. Please try again with a newer server.
gl: Este servidor non acepta algunha funcionalidade requirida por esta versión do cliente de configuración das actualizacións de software. Ténteo de novo cun novo servidor.

en: This system is already registered. Use --force to override
gl: Este sistema xa está rexistrado. Empregue --force para ignorar

en: This system is not associated with any channel.
gl: Este sistema non está asociado con ningunha canle.

en: This system may not be updated until it is associated with a channel.
gl: Este sistema podería non estar actualizado até que se asocie cunha canle.

en: This system will receive updates from the following software channels:
gl: Este sistema recibirá actualizacións das canles de software seguintes:

en: Tip: Forgot your login or password?  Contact your Satellite's Organization Administrator.
gl: Suxestión: Esqueceu a súa identificación ou o seu contrasinal? Contacte coa administración da Organización do Satélite.

en: Tip: Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html
gl: Suxestión: A Red Hat aprecia a súa privacidade: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html

en: Unable to Locate SystemId
gl: Non foi posíbel localizar SystemId

en: Unable to locate SystemId file. Is this system registered?
gl: Foi imposíbel atopar o ficheiro SystemId. Está rexistrado este sistema?

en: Unable to open gui. Try `up2date --nox`
gl: Non é posíbel abrir a interface gráfica. Tente con «up2date --nox»

en: Updates Configured
gl: Configuráronse as actualizacións

en: Updating hardware profile...
gl: A actualizar o perfil do hardware...

en: Updating package profile...
gl: A actualizar o perfil dos paquetes...

en: Updating virtualization profile...
gl: A actualizar o perfil da virtualización...

en: User interrupted process.
gl: O proceso foi interrompido polo usuario

en: Version:
gl: Versión:

en: View Hardware Profile
gl: Ver o perfil do hardware

en: View Package Profile
gl: Ver o perfil dos paquetes

en: Warning
gl: Advertencia

en: Warning: unable to enable rhnsd with chkconfig
gl: Advertencia: foi imposíbel activar rhnsd con chkconfig

en: We are attempting to contact the Red Hat Network server at %s.
gl: Estamos a tentar contactar co servidor da Rede da Red Hat en %s.

en: We could not contact the Satellite or Proxy at '%s.'
gl: Non puidemos contactar co Satélite ou Proxy de «%s».

en: Why Register
gl: Por que rexistrarse

en: Why Should I Connect to RHN? ...
gl: Por que debería conectarme a RHN? ...

en: Why Should I Register?
gl: Por que debería rexistrarme?

en: Would you like to register your system at this time? <b>(Strongly recommended.)</b>
gl: Desexaría rexistrar este sistema agora? <b>(Moi recomendábel).</b>

en: Yes, Continue
gl: Si, Continuar

en: Yes/No dialog:
gl: Diálogo Si/Non:

en: You may be running a client that is incompatible with the server.
gl: Pode que estea a executar un cliente que sexa incompatíbel co servidor.

en: You may deselect individual packages by unchecking them below.
gl: Pode anular a selección de paquetes individuais retirándoa aquí embaixo.

en: You must be root to run %s
gl: Debe ser «root» para executar %s

en: You must choose a name for this profile.
gl: Debe escoller un nome para este perfil.

en: You must enter a login.
gl: Debe introducir unha identificación.

en: You must enter a password.
gl: Debe introducir un contrasinal.

en: You must enter a valid Satellite URL.
gl: Ten que introducir un URL válido.

en: You must run rhn_register as root.
gl: rhn_register debe ser executado como «root».

en: You must run the RHN registration program as root.
gl: O programa de rexistro de RHN ten que ser executado como administrador.

en: You must select a certificate.
gl: Debe escoller un certificado.

en: You need to register this system by running `rhn_register` before using this option
gl: Ten que rexistrar este sistema executando «rhn_register» antes de empregar esta opción

en: You specified an invalid protocol. Only https and http are allowed.
gl: Indicou un protocolo incorrecto. Só se permiten https e http.

en: You were unable to be subscribed to the following software channels because there were insufficient subscriptions available in your account:
gl: Non foi posíbel subscribirse ás canles de software seguintes porque había un número insuficiente de subscricións dispoñíbeis na súa conta:

en: Your system is not setup for software updates.
gl: Este sistema non está configurado para as actualizacións de software.

en: Your system will be subscribed to the base software channel to receive all available updates.
gl: Este sistema vaise subscribir á canle base de software para recibir todas as actualizacións dispoñíbeis.

en: _Activate a subscription now...
gl: _Activar a subscrición agora...

en: _Close
gl: _Fechar

en: _Exit
gl: _Saír

en: _Finish
gl: _Rematar

en: _Go Back and Register
gl: _Recuar e rexistrarse

en: _Login:
gl: _Identificación:

en: _Minor release:
gl: Edición _menor:

en: _No, Cancel
gl: _Non, cancelar

en: _No, I prefer to register at a later time.
gl: _Non, prefiro rexistrarme máis tarde.

en: _Password:
gl: _Contrasinal:

en: _Proxy Location:
gl: Localización do _proxy:

en: _Proxy Setup
gl: Configuración do _proxy

en: _View Hardware Profile ...
gl: _Ver o perfil do hardware ...

en: _Why Should I Register?
gl: _Por que debería rexistrarme?

en: _Yes, Continue
gl: _Si, continuar

en: _Yes, I'd like to register now.
gl: _Si, desexaría rexistrarme agora.

en: class %s has no attribute '%s'
gl: a clase %s non ten o atributo «%s»

en: installation number field
gl: campo do número de instalación

en: label
gl: etiqueta

en: list all available child channels
gl: enumerar todas as canles fillas dispoñíbeis

en: list channels
gl: enumerar as canles

en: progress bar
gl: barra de progreso

en: progress status
gl: estado do progreso

en: proxy location
gl: localización do proxy

en: proxy password field
gl: campo do contrasinal do proxy

en: proxy user field
gl: campo de usuario do proxy

en: satellite server location
gl: localización do servidor do satélite

en: show base channel of a system
gl: mostrar a canle base dun sistema

en: subscribe to channel
gl: subscribirse a unha canle

en: system name
gl: nome do sistema

en: unknown
gl: descoñecido

en: unsubscribe from channel
gl: anular a subscrición a unha canle

en: verbose output
gl: saída detallada

en: your password
gl: o seu contrasinal

en: your user name
gl: o seu nome de usuario

en: • A network connection
gl: * Unha conexión de rede

en: • Your account login
gl: * O seu identificador de conta
