Spacewalk - en to ca translation catalogue (401 entries)

en: 
        Your organization does not have enough Management entitlements to register this
        system to Red Hat Satellite. Please notify your organization administrator of this error.
        You should be able to register this system after your organization frees existing
        or purchases additional entitlements. Additional entitlements may be purchased by your
        organization administrator by logging into Red Hat Network Classic and visiting
        the 'Subscription Management' page in the 'Your RHN' section of RHN.
    
        A common cause of this error code is due to having mistakenly setup an
        Activation Key which is set as the universal default.  If an activation key is set
        on the account as a universal default, you can disable this key and retry to avoid
        requiring a Management entitlement.
ca: 
        La vostra organització no té prou drets de gestió per registrar aquest sistema al Red Hat
        Satellite. Si us plau, notifiqueu aquest error a l'administrador de la vostra organització.
        Podreu registrar aquest sistema després que la vostra organització alliberi els drets 
        existents o compri drets addicionals. Els drets addicionals els pot adquirir
        l'administrador de la vostra organització en iniciar la sessió al Red Hat Network Classic i
        visitar la pàgina 'Gestió de les subscripcions' a la secció de 'La vostra RHN' de la RHN.
    
        Un motiu freqüent d'aquest codi d'error és a causa de a tenir configurada erròniament
        una clau d'activació la qual està establerta com a per defecte universal. Si una clau 
        d'activació es troba establerta al compte com a per defecte universal, podeu inhabilitar
        aquesta clau i tornar-ho a intentar per evitar que es requereixin els drets de gestió.

en: 
     Tip: Minor releases with a '*' are currently supported by Red Hat.
ca: 
     Consell: Els llançaments menors amb un '*' estan suportats actualment per Red Hat.

en: 
    Aborted.
ca: 
    S'ha avortat.

en: 
    Are you sure you would like to continue?
ca: 
    Esteu segur que voleu continuar?

en: 
    Red Hat Network Classic is not supported.
    To register with Red Hat Subscription Management please run:
    
        subscription-manager register --auto-attach
    
    Get more information at access.redhat.com/knowledge
ca: 
    Red Hat Network Classic no està suportat.
    Per registrar amb Red Hat Subscription Management, executeu:
    
        subscription-manager register --auto-attach
    
    Obteniu més informació a access.redhat.com/knowledge

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects  |  <F12> next screen
ca:  <Tab>/<Alt-Tab> entre elements  |  <Espai> selecciona  |  <F12> següent pantalla

en:  Minor Release:
ca: Llançament menor:

en: %%prog (Spacewalk Client Tools) %s
    Copyright (C) 1999--2014 Red Hat, Inc.
    Licensed under the terms of the GPLv2.
ca: %%prog (Spacewalk Client Tools) %s
    Copyright (C) 1999--2014 Red Hat, Inc.
    Llicenciat sota els termes de la GPLv2.

en: %s was not found
ca: no es va trobar %s

en: *Email Address:
ca: *Adreça de correu electrònic:

en: <b><span size="12000">Incompatible Certificate File</span></b>
    
     The certificate is expired. Please ensure you have the correct  certificate and your system time is correct.
ca: <b><span size="12000">El fitxer del certificat no és compatible</span></b>
    
     El certificat ha vençut. Assegureu-vos que teniu el certificat correcte i que l'hora del sistema sigui correcta.

en: <b><span size="16000">Incompatible Certificate File</span></b>
    
    The certificate you provided, <b>%s</b>, is not compatible with  the Red Hat Satellite server at <b>%s</b>. You may want to double-check that you have provided a valid certificate file. Are you sure you have provided the correct certificate, and that the certificate file has not been corrupted?
    
    Please try again with a different certificate file.
ca: <b><span size="16000">El fitxer del certificat no és compatible</span></b>
    
    El certificat que heu proporcionat, <b>%s</b>, no és compatible amb el servidor de Red Hat Satellite a <b>%s</b>. És possible que vulgueu tornar a verificar que heu proporcionat un fitxer vàlid de certificat. Esteu segur que heu proporcionat el certificat correcte i que el fitxer del certificat no està malmès?
    
    S us plau, torneu-ho a intentar amb un fitxer diferent de certificat.

en: <b>Downloads &amp; Upgrades:</b>
ca: <b>Baixades i actualitzacions:</b>

en: <b>HTTP Proxy</b>
ca: <b>Servidor intermediari d'HTTP</b>

en: <b>Login:</b>
ca: <b>Usuari:</b>

en: <b>Management:</b>
ca: <b>Gestió:</b>

en: <b>Security &amp; Updates:</b>
ca: <b>Seguretat i actualitzacions:</b>

en: <b>Spacewalk Location:</b>
ca: <b>Ubicació de l'Spacewalk:</b>

en: <b>Support:</b>
ca: <b>Suport:</b>

en: <b>System ID:</b>
ca: <b>Id. del sistema:</b>

en: <b>The network connection on your system is not active. Your system cannot be set up for software updates at this time.</b>
ca: <b>La connexió de xarxa al vostre sistema no està activa. En aquest moment no es pot configurar el vostre sistema per a les actualitzacions de programari.</b>

en: <b>Tip:</b> Minor releases with a '*' are currently fully supported by Red Hat.
ca: <b>Consell:</b> Els llançaments menors amb un '*' estan suportats actualment per Red Hat.

en: <b>Warning:</b> Using this option, your system will always be the most recent minor release and <b>cannot</b> be limited to an older release version.
ca: <b>Advertència:</b> Amb l'ús d'aquesta opció, el vostre sistema sempre tindrà el llançament menor més recent i <b>NO POT</b> limitar-se a una versió de llançament més antiga.

en: <b>Warning</b>
ca: <b>Advertència</b>

en: <b>You have no active subscriptions available in your account.</b> You will need to do one of the following to create an active subscription in your account before this system can be registered:
ca: <b>No teniu subscripcions actives disponibles en el vostre compte.</b> Haureu de fer un dels següents passos per crear una subscripció activa al vostre compte abans que aquest sistema es pugui registrar:

en: <b>Your system was registered for updates during installation.</b>
ca: <b>Durant la instal·lació el vostre sistema va registrar-se per a les actualitzacions.</b>

en: <b>_All available updates</b> will be provided to this system. If kept updated, this system will always be equivalent to the latest minor release in the main 'Red Hat Enterprise Linux x' software channel.
ca: Per aquest sistema es proporcionaran <b>totes les _actualitzacions disponibles</b>. Si es manté actualitzat, aquest sistema sempre serà equivalent al darrer llançament menor en el principal canal de programari de 'Red Hat Enterprise Linux x'.

en: <b>_Limited updates</b> will be provided to this system, maintaining compatibility with the selected minor release software channel:
ca: Per aquest sistema es proporcionaran les <b>actualitzacions _limitades</b>, que mantenen la compatibilitat amb el canal de programari del llançament menor seleccionat:

en: <big><b>Moving to earlier releases won't be possible</b></big>
ca: <big><b>No serà possible el moviment a llançaments anteriors</b></big>

en: <big><b>Profile Data</b></big>
ca: <big><b>Dades del perfil</b></big>

en: <big><b>System Name</b></big>
ca: <big><b>Nom del sistema</b></big>

en: <small><b>Example:</b> squid.example.com:3128</small>
ca: <small><b>Exemple:</b> squid.exemple.com:3128</small>

en: <small><b>Example</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>
ca: <small><b>Exemple</b>: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX</small>

en: <small><b>Tip:</b> Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html.</small>
ca: <small><b>Consell:</b> Red Hat valora la vostra privacitat: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html.</small>

en: <small>Tip: Forgot your login or password? Contact your Satellite's <i>Organization Administrator</i>.</small>
ca: <small>Consell: Us heu oblidat del vostre usuari o de la vostra contrasenya? Poseu-vos en contacte amb l'<i>administrador de la vostra organització</i> de Satellite.</small>

en: A Profile Name is a descriptive name that you choose to identify this System Profile on the Red Hat Satellite web pages. Optionally, include a computer serial or identification number.
ca: Un nom de perfil és un nom descriptiu que podeu triar per identificar aquest perfil del sistema en les pàgines web del Red Hat Satellite. De manera opcional, incloeu un número de sèrie o d'identificació de l'ordinador.

en: A common cause of this error is the system time being incorrect. Verify that the time on this system is correct.
ca: Un motiu freqüent d'aquest error és a causa d'una hora incorrecta del sistema. Verifiqueu que l'hora en aquest sistema sigui correcta.

en: A connection was attempted with a malformed URI.
ca: Es va intentar una connexió amb una URI amb format incorrecte.

en: A connection was attempted with a malformed URI: %s.
ca: Es va intentar una connexió amb una URI amb format incorrecte: %s.

en: A profilename was not specified, and hostname and IP address could not be determined to use as a profilename, please specify one.
ca: No es va especificar cap nom de perfil, no es va poder determinar ni el nom d'amfitrió ni l'adreça IP per a utilitzar-ho com a un nom de perfil. si us plau especifiqueu-ne un.

en: A proxy was specified at %s.
ca: Es va especificar un servidor intermediari a %s.

en: A recognizable name will help you identify this system in a management interface.
ca: Un nom distintiu us ajudarà a identificar aquest sistema en una interfície de gestió.

en: A security certificate compatible with <b>%s</b> was not found on this system.
    
    A security certificate, using SSL technology, is necessary to ensure that data communicated between this system and Spacewalk (including your login and password) is secure.
ca: No es va trobar en aquest sistema un certificat de seguretat compatible amb <b>%s</b>.
    
    Un certificat de seguretat, mitjançant la tecnologia SSL, és necessari per garantir que les dades transmeses entre aquest sistema i l'Spacewalk (que inclouen el vostre nom d'usuari i contrasenya) siguin segures.

en: A username and password are required to register a system.
ca: Es requereix un nom d'usuari i una contrasenya per a registrar un sistema.

en: Access to the technical support experts at Red Hat or Red Hat's partners for help with any issues you might encounter with this system.
ca: Accedir al suport tècnic d'experts a Red Hat o als socis de Red Hat per a obtenir ajuda amb qualsevol incidència que us pugueu trobar amb aquest sistema.

en: Activate a previously purchased subscription you have not yet activated.
ca: Activeu una subscripció comprada anteriorment i que encara no s'hagi activat.

en: Additional hardware information including PCI devices, disk sizes and mount points will be included in the profile.
ca: S'inclourà al perfil a informació addicional del maquinari, que inclou els dispositius PCI, les mides dels discs i els punts de muntatge.

en: All available updates
ca: Totes les actualitzacions disponibles

en: All available updates will be provided to this system. If kept updated, this system will always be equivalent to the latest minor release in the main 'Red Hat Enterprise Linux x' software channel.
ca: Per aquest sistema es proporcionaran totes les actualitzacions disponibles. Si es manté actualitzat, aquest sistema sempre serà equivalent al darrer llançament menor en el principal canal de programari de 'Red Hat Enterprise Linux x'.

en: An error has occurred:
ca: S'ha produït un error:

en: An unexpected OS error occurred: %s
ca: S'ha produït un error inesperat en el SO: %s

en: Aplet screenshot
ca: Captura de pantalla de la miniaplicació

en: Arch
ca: Arquitectura

en: Architecture: %s, OS Release: %s, OS Version: %s
ca: Arquitectura: %s, Llanament del SO: %s, Versió del SO: %s

en: Are you Sure?
ca: Esteu segur?

en: Are you sure you don't want to connect your system to Red Hat Satellite? You'll miss out on the benefits of a Red Hat Enterprise Linux subscription:
ca: Esteu segur que no voleu connectar el vostre sistema al Red Hat Satellite? Us perdreu els beneficis d'una subscripció de Red Hat Enterprise Linux:

en: Are you sure you don't want to register your system with Red Hat? You'll miss out on the benefits of a Red Hat Enterprise Linux Subscription:
ca: Esteu segur que no voleu registrar el vostre sistema amb Red Hat? Us perdreu els beneficis d'una subscripció a Red Hat Enterprise Linux:

en: Are you sure you would like to continue?
ca: Esteu segur que voleu continuar?

en: Attempting to contact the Spacewalk server.
ca: S'està intentant de contactar amb el servidor d'Spacewalk.

en: Attempting to run more than one instance of rhn_check. Exiting.
ca: S'està intentat d'executar més d'una instància del rhn_check. S'està tancant.

en: Back
ca: Anterior

en: Building Package List
ca: Construcció de la llista dels paquets

en: Building a list of RPM packages installed on your system.  Please wait.
ca: Construcció d'una llista amb els paquets RPM instal·lats en el vostre sistema, espereu.

en: CPU Model:
ca: Model de CPU:

en: CPU Speed:
ca: Velocitat de la CPU:

en: CPU model:
ca: Model de CPU:

en: CPU speed:
ca: Velocitat de la CPU:

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Cannot contact selected server
ca: No es pot contactar amb el servidor seleccionat

en: Certificate _Location:
ca: Ubicació de_l certificat:

en: Channel(s): %s successfully added
ca: Canal(s): %s afegit(s) correctament

en: Channel(s): %s successfully removed
ca: Canal(s): %s eliminat(s) correctament

en: Choose Service
ca: Selecciona el servei

en: Choose minor release
ca: Tria una versió menor

en: Close
ca: Tanca

en: Compliance:
ca: Conformitat:

en: Confirm operating system release selection
ca: Confirmació de la selecció del llançament del sistema operatiu

en: Confirm operation system release selection
ca: Confirmació de l'operació de selecció del llançament del sistema

en: Connecting your system to Red Hat Satellite allows you to take full advantage of the benefits of a paid subscription, including:
ca: La connexió del vostre sistema al Red Hat Satellite us permet aprofitar al màxim els beneficis d'una subscripció de pagament, que inclou:

en: Connection aborted by the user
ca: La connexió va ser avortada per l'usuari

en: Copyright © 2006--2014 Red Hat, Inc. All rights reserved.
ca: Copyright © 2006--2014 Red Hat, Inc. Tots els drets reservats.

en: Create Profile
ca: Crea el perfil

en: Create Profile - Hardware
ca: Creació del perfil - maquinari

en: Create Profile - Packages
ca: Creació del perfil - paquets

en: Create profile
ca: Crea el perfil

en: Delay error from server.  The message was:
ca: S'ha produït un error de retard del servidor. El missatge era:

en: Depending on what Red Hat Satellite modules are associated with a system, you'll enjoy different benefits. The following are the Red Hat Satellite modules associated with this system:
ca: Segons quins mòduls del Red Hat Satellite estiguin associats amb el vostre sistema, podreu gaudir de diferents beneficis. Els següents són els mòduls del Red Hat Satellite que estan associats amb aquest sistema:

en: Do not attempt to use X
ca: No intentis d'utilitzar les X

en: Do not probe or upload any hardware info
ca: No facis proves o pugis cap informació del maquinari

en: Do not profile or upload any package info
ca: No creis cap perfil o pugis cap informació del paquet

en: Do not start rhnsd after completion
ca: No iniciïs rhnsd després de la finalització

en: Do not upload any virtualization info
ca: No pugis cap informació de la virtualització

en: Double-check the location - is '%s' correct? If not, you can correct it and try again.
ca: Reviseu la ubicació - '%s' és correcte? si no ho és, podeu corregir-ho i tornar-ho a intentar.

en: Download installation images for Red Hat Enterprise Linux releases, including new releases.
ca: Baixar les imatges d'instal·lació per als llançaments de Red Hat Enterprise Linux, que inclouen els nous llançaments.

en: Downloads & Upgrades:
ca: Baixades i actualitzacions:

en: ERROR: can not find RHNS CA file
ca: Error: no es pot trobar el fitxer de l'AC del RHNS:

en: ERROR: must be root to execute
ca: ERROR: heu de ser root per executar-ho

en: ERROR: these arguments make no sense in this context (try --help)
ca: ERROR: aquests arguments no tenen sentit en aquest context (poveu --help)

en: ERROR: you have to specify at least one channel
ca: ERROR: heu d'especificar com a mínim un canal

en: ERROR: you may want to specify --add, --remove or --list
ca: ERROR: és possible que vulgueu especificar --add, --remove o --list

en: Enter in the format hostname(:port)
ca: Introduïu-ho amb el format nom_amfitrió(:port)

en: Enter your Red Hat Satellite URL.
ca: Introduïu l'URL del vostre Red Hat Satellite.

en: Error communicating with server. The message was:
ca: S'ha produït un error en comunicar amb el servidor. El missatge era:

en: Error during adding channel(s) %s
ca: S'ha produït un error mentre s'afegien els canals %s

en: Error during removal of channel(s) %s
ca: S'ha produït un error mentre s'eliminaven els canals %s

en: Error parsing the oemInfo file at field:
ca: Error en analitzar sintàcticament el fitxer oemInfo al camp:

en: Error reading cpu information:
ca: Error en llegir informació de la cpu:

en: Error reading install method information:
ca: Error en llegir la informació del mètode d'instal·lació:

en: Error reading network interface information:
ca: Error en llegir informació de la interfície de xarxa:

en: Error reading networking information:
ca: Error en llegir la informació de la xarxa:

en: Error reading system memory information:
ca: Error en llegir informació de la memòria del sistema:

en: Error running hardware profile
ca: S'ha produït un error en executar el perfil del maquinari

en: Error validating data at server:
ca: Error en validar les dades al servidor:

en: Error: Server Unavailable. Please try later.
ca: Error: El servidor no està disponible. Si us plau, proveu-ho més tard.

en: Example: https://satellite.example.com/XMLRPC
ca: Exemple: https://satellite.exemple.com/XMLRPC

en: Fatal Error
ca: Error fatal

en: File Not Found:
ca: No s'ha trobat el fitxer:

en: Finish
ca: Finalitza

en: Getting list of packages installed on the system
ca: Obtenció de la llista dels paquets instal·lats al sistema

en: Go Back and Register
ca: Torna enrere i registra

en: Hardware Info
ca: Informació del maquinari

en: Hardware Profile
ca: Perfil de maquinari

en: Hostname:
ca: Nom d'amfitrió:

en: Hostname:
ca: Nom d'amfitrió:

en: I <b>_don't</b> have an SSL certificate. I will contact my system administrator for assistance and will register at a later time.
ca: <b>_No</b> tinc un certificat SSL. Em posaré en contacte amb l'administrador del meu sistema per obtenir assistència i ho registraré més tard.

en: I have an <b>_SSL certificate</b> to communicate with Spacewalk:
ca: Tinc un <b>certificat _SSL</b> per comunicar amb l'Spacewalk:

en: I would like to connect to Spacewalk via an _HTTP proxy.
ca: Vull connectar a l'Spacewalk a través d'un servidor intermediari d'_HTTP.

en: I would like to connect via an _HTTP proxy.
ca: Vull connectar a través d'un servidor intermediari d'_HTTP

en: I'd like to register with an Red Hat Satellite or Red Hat Satellite Proxy
ca: Vull registrar amb un Red Hat Satellite o un Red Hat Satellite Proxy

en: I'll register later.
ca: Registraré més tard.

en: IP Address:
ca: Adreça IP:

en: IP Address:
ca: Adreça IP:

en: If you are using https you must enter the location of a valid SSL certificate.
ca: Si esteu utilitzant https haureu d'introduir la ubicació d'un certificat SSL vàlid.

en: Include RPM packages installed on this system in my System Profile
ca: Inclou al meu perfil del sistema els paquets RPM instal·lats en aquest sistema

en: Include the following information about hardware and network:
ca: Inclou la següent informació quant al maquinari i la xarxa:

en: Installation _Number:
ca: _Número d'instal·lació:

en: It appears this system has already been set up for software updates:
ca: Pel que sembla aquest sistema ja ha estat configurat per a les actualitzacions de programari:

en: Limited Updates Only
ca: Tan sols actualitzacions limitades

en: Limited updates
ca: Actualitzacions limitades

en: Limited updates will be provided to this system, maintaining compatibility with the selected minor release software channel:
ca: Per aquest sistema es proporcionaran les actualitzacions limitades, que mantenen la compatibilitat amb el canal de programari del llançament menor seleccionat:

en: Link To Subscription
ca: Enllaç a la subscripció

en: Location:
ca: Ubicació:

en: Log in to http://rhn.redhat.com/ and unentitle an inactive system at Your RHN > Subscription Management > System Entitlements.
ca: Inicieu una sessió a http://rhn.redhat.com/ i traieu el dret a un sistema inactiu a la vostra RHN > Gestió de la subscripció > Drets del sistema.

en: Login:
ca: Usuari:

en: Make sure the network connection on this system is operational.
ca: Assegureu-vos que la connexió de xarxa a aquest sistema estigui operativa.

en: Manage subscriptions and systems registered to Customer Portal via access.redhat.com or through one of our other subscription management services.
ca: Gestionar les subscripcions i els sistemes registrats al portal del client a través de access.redhat.com o a través d'un dels nostres altres serveis de gestió de subscripció.

en: Management
ca: Gestió

en: Management:
ca: Gestió:

en: Memory:
ca: Memòria:

en: Memory:
ca: Memòria:

en: Network error:
ca: Error de xarxa:

en: Next
ca: Següent

en: No, Cancel
ca: No, cancel·la

en: Notice
ca: Avís

en: OK
ca: D'acord

en: Operating System Release Version
ca: Versió del llançament del sistema operatiu

en: Operating System version:
ca: Versió del sistema operatiu:

en: Package
ca: Paquet

en: Package Information
ca: Informació del paquet

en: Password error. The message was:
ca: S'ha produït un error en la contrasenya. El missatge era:

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Please enter a desired login.
ca: Introduïu l'usuari que voleu utilitzar.

en: Please enter and verify a password.
ca: Si us plau, introduïu una contrasenya i verifiqueu-la.

en: Please enter the location of your Red Hat Satellite server and of its SSL certificate. The SSL certificate is only required if you will be connecting over https (recommended).
ca: Introduïu la ubicació del vostre servidor del Red Hat Satellite i del vostre certificat SSL. El certificat SSL tan sols es requereix si us connectareu sobre https (recomanat).

en: Please enter your Red Hat account information:
ca: Introduïu la informació del vostre compte a Red Hat:

en: Please enter your account information for the <b>%s</b> Spacewalk server:
ca: Si us plau introduïu la informació del vostre compte per al servidor d'Spacewalk <b>%s</b>:

en: Please enter your login information for the %s Red Hat Network Satellite:
ca: Introduïu la informació del vostre inici de sessió al Red Hat Network Satellite %s:

en: Please review the subscription details below:
ca: Reviseu a sota els detalls de la subscripció:

en: Please verify the values of sslCACert and serverURL in /etc/sysconfig/rhn/up2date. You can either make the serverURL use http instead of https, or you can download the SSL cert from your Satellite, place it in /usr/share/rhn, and ensure sslCACert points to it.
ca: Verifiqueu els valor de sslCACert i serverURL a /etc/sysconfig/rhn/up2date.podeu fer que serverURL utilitzi http en lloc d'https, o bé podeu baixar el certificat SSL des del vostre Satellite, ubicar-lo a /usr/share/rhn, i assegurar-vos que sslCACert l'apunti.

en: Press <space> to deselect the option.
ca: Premeu <espai> per a de-seleccionar l'opció.

en: Problem registering system.
ca: Hi ha hagut un problema en registrar el sistema.

en: Problem registering system.
    
    A universal default activation key limits the number of systems which can connect to the RHN organization associated with your login. To allow this system to connect, please contact your RHN organization administrator to increase the number of systems allowed to connect or to disable this universal default activation key. More details can be found in Red Hat Knowledgebase Article #7924 at http://kbase.redhat.com/faq/FAQ_61_7924.shtm
ca: Problema de registrament del sistema.
    
    Una clau d'activació per defecte universal limita el número de sistemes que es poden connectar a l'organització de la RHN associada amb el vostre usuari. Per a permetre que aquest sistema es connecti, poseu-vos en contacte amb l'administrador de l'organització de la RHN per augmentar el nombre de sistemes que poden connectar-se o bé desactiveu aquesta clau d'activació per defecte universal. Podeu trobar més detalls en l'article de la base de coneixement de Red Hat #7924 a http://kbase.redhat.com/faq/FAQ_61_7924.shtm

en: Problem registering system:
ca: Problema en registrar el sistema:

en: Problem sending hardware information.
ca: Hi ha hagut un problema en enviar la informació del maquinari.

en: Problem sending hardware profile.
ca: Hi ha hagut un problema en enviar el perfil del maquinari.

en: Problem sending hardware profile:
ca: Problema en enviar el perfil del maquinari:

en: Problem sending package information.
ca: Hi ha hagut un problema en enviar la informació del paquet.

en: Problem sending package list.
ca: Hi ha hagut un problema en enviar la llista dels paquets.

en: Problem sending package list:
ca: Problema en enviar la llista dels paquets:

en: Problem writing out system id to disk.
ca: Hi ha hagut un problema en escriure l'id. del sistema al disc.

en: Profile name:
ca: Nom del perfil:

en: Provide a Security Certificate
ca: Proporciona un certificat de seguretat

en: Provide a security certificate
ca: Proporciona un certificat de seguretat

en: Proxy Configuration
ca: Configuració del servidor intermediari

en: Proxy P_assword:
ca: Contr_asenya del servidor intermediari:

en: Proxy Setup Button
ca: Botó de l'ajust del servidor intermediari

en: Proxy _Username:
ca: Nom d'_usuari del servidor intermediari:

en: Purchase an additional Red Hat Enterprise Linux subscription at http://www.redhat.com/store/.
ca: Compreu una subscripció addicional de Red Hat Enterprise Linux a http://www.redhat.com/store/.

en: RHN Registration
ca: Registrament a la RHN

en: RHN login field
ca: el camp de l'usuari de la RHN

en: RHN password field
ca: el camp de la contrasenya de ls RHN

en: RPM dependency error. The message was:
ca: S'ha produït un error de dependències d'RPM. El missatge era:

en: RPM error.  The message was:
ca: S'ha produït un error en l'RPM. El missatge era:

en: RPM information is important to determine what updated software packages are relevant to this system.
ca: La informació dels RPM és important per determinar quins paquets de programari actualitzats són necessaris per al vostre sistema.

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system <b>updated</b> and <b>secure</b>.
ca: Rebre les darreres actualitzacions de programari, que inclouen les actualitzacions de seguretat, mantenir <b>actualitzat</b> i <b>segur</b> aquest sistema Red Hat Enterprise Linux.

en: Receive the latest software updates, including security updates, keeping this Red Hat Enterprise Linux system updated and secure.
ca: Rebre les darreres actualitzacions de programari, que inclouen les actualitzacions de seguretat, mantenir actualitzat i segur aquest sistema Red Hat Enterprise Linux.

en: Red Hat Account
ca: Compte de Red Hat

en: Red Hat Linux Version:
ca: Versió de Red Hat Linux:

en: Red Hat Login:
ca: Usuari de Red Hat:

en: Register Later
ca: Registra més tard

en: Register _Later
ca: Registra més _tard

en: Register for software updates from Spacewalk/Red Hat Satellite/Red Hat Network Classic
ca: Registra per a les actualitzacions de programari des de Spacewalk/Red Hat Satellite/Red Hat Network Classic

en: Register the system even if it is already registered
ca: Registra el sistema encara que ja estigui registrat

en: Register to Spacewalk/Red Hat Satellite/Red Hat Network Classic.
ca: Registra a Spacewalk/Red Hat Satellite/Red Hat Network.

en: Registering System
ca: Registrament del sistema

en: Registering system and sending profile information.  Please wait.
ca: Registrament del sistema i enviament de la informació del perfil, espereu.

en: Registering your system with Red Hat allows you to take full advantage of the benefits of a paid subscription, including:
ca: El registrament del vostre sistema amb Red Hat us permet aprofitar al màxim els beneficis d'una subscripció de pagament, que inclou:

en: Review Subscription
ca: Revisa la subscripció

en: Review system...
ca: Revisió del sistema...

en: SSL certificate:
ca: Certificat SSL:

en: Satellite URL:
ca: URL de Satellite:

en: Security & Updates:
ca: Seguretat i actualitzacions:

en: See /var/log/up2date for more information
ca: Consulteu /var/log/up2date per a més informació

en: Select A File
ca: Selecciona un fitxer

en: Select how your system will receive updates:
ca: Selecciones com el vostre sistema rebrà les actualitzacions:

en: Send Profile Information to Red Hat Satellite
ca: Envia la informació del perfil al Red Hat Satellite

en: Send _hardware profile
ca: E_nvia el perfil de maquinari

en: Send _package profile
ca: Envia el perfil del _paquet

en: Send hardware profile checkbox
ca: Casella de selecció d'envia el perfil de maquinari

en: Send package profile checkbox
ca: Casella de selecció d'envia el perfil del paquet

en: Send us a profile of your current hardware and packages so we can determine what updates are available.
ca: Envieu-nos un perfil del vostre maquinari actual i dels paquets i d'aquesta manera podrem determinar quines actualitzacions estan disponibles.

en: Sending Information
ca: Enviament de la informació

en: Sending Profile to Red Hat Satellite
ca: Enviament de la informació del perfil al Red Hat Satellite

en: Sending hardware information
ca: Enviament de la informació del maquinari

en: Sending package information
ca: Enviament de la informació del paquet

en: Server has refused connection due to high load
ca: El servidor ha refusat la connexió a causa d'una càrrega elevada

en: Service Level:
ca: Nivell del servei:

en: Set Up Software Updates
ca: Configura les actualitzacions de programari

en: Show additional output
ca: Mostra la sortida addicional

en: Software Channel Subscriptions:
ca: Subscripcions als canals de programari:

en: Software Update Not Set Up
ca: No s'ha configurat l'actualització de programari

en: Software Updates Not Set Up
ca: No s'han configurat les actualitzacions de programari

en: Software update setup has been completed for this system.
ca: S'ha completat la configuració de l'actualització de programari per a aquest sistema.

en: Something went wrong while installing the new certificate:
ca: Alguna cosa va anar malament mentre s'instal·lava el nou certificat:

en: Spacewalk Location:
ca: Ubicació de l'Spacewalk:

en: Specify a file to use as the ssl CA cert
ca: Especifica quin fitxer s'utilitza com a certificat ssl de l'AC

en: Specify a password
ca: Especifica una contrasenya

en: Specify a password to use with an authenticated http proxy
ca: Especifica quina contrasenya s'utilitza amb un servidor intermediari d'http que requereixi autenticació

en: Specify a profilename
ca: Especifica un nom de perfil

en: Specify a url to use as a server
ca: Especifica quin URL s'utilitza com a servidor

en: Specify a username
ca: Especifica un nom d'usuari

en: Specify a username to use with an authenticated http proxy
ca: Especifica quin nom d'usuari s'utilitza amb un servidor intermediari d'http que requereixi autenticació

en: Specify an activation key
ca: Especifica una clau d'activació

en: Specify an http proxy to use
ca: Especifica quin servidor intermediari d'http s'utilitza

en: Specify an organizational id for this system
ca: Especifica un id. organitzatiu per aquest sistema

en: Start Window
ca: Finestra d'inici

en: Stay in compliance with your subscription agreement and manage subscriptions for systems connected to your account.
ca: Romandre en compliment amb el vostre acord de subscripció i gestionar les subscripcions per als sistemes connectats al vostre compte.

en: Subscribe this system to the EUS channel tied to the system's redhat-release
ca: Subscriu aquest sistema al canal EUS lligat al redhat-release del sistema

en: Subscriptions have been activated for the following Red Hat products/services:
ca: S'han activat les subscripcions per als següents productes/serveis de Red Hat:

en: Support:
ca: Suport:

en: System Already Registered
ca: El sistema ja es va registrar

en: System ID:
ca: Id. del sistema:

en: System Registration
ca: Registrament del sistema

en: System _Name:
ca: _Nom del sistema:

en: Take me back to the registration
ca: Torna'm a portar al registrament

en: Take me back to the setup process.
ca: Torna'm a portar al procés de configuració.

en: The installation number %s was activated during this system's initial connection to Red Hat Satellite.
ca: Es va activar el número d'instal·lació %s durant la connexió inicial del sistema al Red Hat Satellite.

en: The installation number [ %s ] provided is not a valid installation number. Please go back to the previous screen and fix it.
ca: El número d'instal·lació [ %s ] que heu proporcionat no és un número vàlid d'instal·lació. Torneu enrere a la pantalla anterior i corregiu-ho.

en: The installation number is invalid
ca: El número d'instal·lació no és vàlid

en: The server indicated an error:
ca: El servidor ha indicat un error:

en: The server may be in outage mode. You may have to try connecting later.
ca: El servidor pot estar en mode de suspensió temporal. Podria ser que haguéssiu d'intentar connectar-hi més tard.

en: The server you are registering against does not support EUS.
ca: El servidor sobre el que us esteu registrant no dóna suport EUS.

en: There was a SSL crypto error: %s
ca: Hi va haver un error de xifrat SSL: %s

en: There was a problem registering this system.
ca: Hi va haver un problema en registrar aquest sistema.

en: There was an SSL error. This could be because the file you picked was not a certificate file.
ca: Hi va haver un error d'SSL. Això ha pogut ser a causa de què el fitxer que vàreu seleccionar no era un fitxer de certificat.

en: There was an SSL error: %s
ca: Hi va haver un error d'SSL: %s

en: There was an authentication error: %s
ca: Hi va haver un error d'autenticació: %s

en: There was an error building the list of packages.
ca: Hi va haver un error mentre es construïa la llista dels paquets.

en: There was an error communicating with Spacewalk server.
ca: Hi va haver un error en comunicar amb el servidor de l'Spacewalk.

en: There was an error communicating with the registration server.  The message was:
ca: Hi va haver un error en comunicar amb el servidor de registrament. El missatge era:

en: There was an error communicating with the registration server:
ca: Hi va haver un error en comunicar amb el servidor de registrament:

en: There was an error getting the list of hardware.
ca: Hi va haver un error mentre s'obtenia el llistat del maquinari.

en: There was an error loading your configuration.  Make sure that
    you have read access to /etc/sysconfig/rhn.
ca: Hi va haver un error en carregar la vostra configuració, assegureu-vos
    que teniu l'accés de lectura a /etc/sysconfig/rhn.

en: There was an error saving your configuration. Make sure that
    you own %s.
ca: Hi va haver un error en desar la vostra configuració, assegureu-vos
    que sou el propietari de %s.

en: There was an error while applying your choice.
ca: Hi va haver un error en aplicar la vostra selecció.

en: There was an error while assembling information for the profile.
ca: Hi va haver un error mentre s'assemblava la informació per al perfil:

en: There was an error while creating the profile.
ca: Hi va haver un error mentre es creava el perfil.

en: There was an error while installing the certificate.
ca: Hi va haver un error mentre s'instal·lava el certificat.

en: There was an error while logging in.
ca: Hi va haver un error mentre s'iniciava la sessió.

en: There was an error while populating the profile.
ca: Hi va haver un error mentre es poblava el perfil.

en: There was some sort of I/O error: %s
ca: Hi va haver algun tipus d'error amb l'E/S: %s

en: There was some sort of I/O error: %s
ca: Hi va haver algun tipus d'error amb l'E/S: %s

en: This assistant will guide you through connecting your system to Red Hat Satellite to receive software updates, including security updates, to keep your system supported and compliant.  You will need the following at this time:
    
     * A network connection
     * Your Red Hat Login & password
     * The location of a Red Hat Satellite or Proxy
ca: Aquest assistent us guiarà a través de la connexió del vostre sistema al Red Hat Satellite per rebre les actualitzacions de programari, que inclouen les actualitzacions de seguretat, per mantenir el vostre sistema suportat i conforme. En aquest moment necessitareu:
    
     * Una connexió de xarxa
     * El vostre usuari i contrasenya de Red Hat
     * La ubicació d'un Red Hat Satellite o Proxy

en: This assistant will guide you through the process of registering your system with Red Hat to receive software updates and other benefits. You will need the following to register:
ca: Aquest assistent us guiarà a través del procés de registrament del sistema amb Red Hat per rebre les actualitzacions de programari i altres beneficis. Necessitareu el següent per registrar:

en: This client requires the server to support %s, which the current server does not support
ca: Aquest client requereix que el servidor doni suport %s, però el servidor actual no en dóna.

en: This error shouldn't have happened. If you'd like to help us improve this program, please file a bug at bugzilla.redhat.com. Including the relevant parts of '%s' would be very helpful. Thanks!
ca: Aquest error no hauria d'haver-se produït. Si voleu ajudar-nos a millorar aquest programa, ompliu un error de programari a bugzilla.redhat.com, que inclogui les parts pertinents de '%s' podria ser molt útil. Gràcies!

en: This server doesn't support functionality needed by this version of the software update setup client. Please try again with a newer server.
ca: Aquest servidor no suporta la funcionalitat requerida per aquesta versió del client de configuració de l'actualització de programari. Torneu-ho a intentar amb un servidor més nou.

en: This system has already been registered using Red Hat Subscription Management.
    
    Your system is being registered again using Red Hat Satellite or Red Hat Satellite Proxy technology. Red Hat recommends that customers only register once.
    
    To learn more about RHN Classic/Red Hat Satellite registration and technologies please consult this Knowledge Base Article: https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563
ca: Aquest sistema ja ha estat registrat mitjançant Red Hat Subscription Management.
    
    El vostre sistema s'està registrant de nou mitjançant la tecnologia del Red Hat Satellite o del Red Hat Satellite Proxy. Red Hat recomana que els clients tan sols es registrin una vegada.
    
    Per a conèixer més detalls quant al registrament i les tecnologies de RHN Classic/Red Hat Satellite, podeu consultar aquest article de la base de coneixement: https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563

en: This system has already been registered with RHN using RHN certificate-based technology.
ca: Aquest sistema ja ha estat registrat amb la RHN mitjançant la tecnologia basada en certificats de la RHN.

en: This system is already registered. Use --force to override
ca: El sistema ja es va registrar. Utilitzeu --force per a substituir-ho

en: This system is not associated with any channel.
ca: Aquest sistema no està associat amb cap canal.

en: This system may not be updated until it is associated with a channel.
ca: Fins que no s'associï a un canal, aquest sistema no es pot actualitzar.

en: This system was unable to be associated with any RHN service level modules. This system will not receive any software updates to keep it secure and supported. Contace your Satellite administrator about this problem. Once you make the appropriate active subscriptions available in your account, you may browse to this system's profile in the RHN web interface, delete the profile, and re-connect this system to Red Hat Satellite.
ca: Aquest sistema va ser incapaç d'associar-se amb cap dels mòduls de nivell del servei de la RHN. El vostre sistema no rebrà cap actualització de programari per mantenir-lo segur i suportat. Poseu-vos en contacte amb el vostre administrador del Satellite sobre aquest problema. Una vegada féu disponible les subscripcions actives apropiades al seu compte, podeu navegar al perfil d'aquest sistema a la interfície web de la RHN, eliminar aquest perfil, i tornar a connectar aquest sistema al Red Hat Satellite.

en: This system was unable to be associated with the following RHN module(s) because there were insufficient subscriptions available in your account:
ca: Aquest sistema no es va poder associar amb els següents mòduls de la RHN perquè no hi havien suficients subscripcions disponibles en el vostre compte:

en: This system was unable to subscribe to any software channels. Your system will not receive any software updates to keep it secure and supported. Contact your Satellite administrator about this problem. Once you make the appropriate active subscriptions available in your account, you may browse to this system's profile in the RHN web interface and subscribe this system to software channels via the software > software channels tab.
ca: Aquest sistema va ser incapaç de subscriure's a cap canal de programari. El vostre sistema no rebrà cap actualització de programari per mantenir-lo segur i suportat. Poseu-vos en contacte amb el vostre administrador del Satellite sobre aquest problema. Una vegada féu disponible les subscripcions actives apropiades al vostre compte, podeu navegar al perfil d'aquest sistema a la interfície web de la RHN i subscriure aquest sistema als canals de programari a través de la pestanya de programari> canals de programari.

en: This system will <b>not</b> be able to successfully receive software updates, including security updates, from Red Hat without connecting to a Red Hat Satellite or Red Hat Network Classic.
    
    To keep your system updated, secure, and supported, please register this system at your earliest convenience.
ca: Aquest sistema <b>no</b> podrà rebre correctament les actualitzacions de programari, que inclouen les actualitzacions de seguretat, des de Red Hat sense la connexió a un Red Hat Satellite o Red Hat Network Classic.
    
    Per a mantenir el vostre sistema actualitzat, segur i suportat, registreu aquest sistema tan aviat com sigui possible.

en: This system will receive updates from the following software channels:
ca: Aquest sistema rebrà les actualitzacions des dels següents canals de programari:

en: Tip: Forgot your login or password?  Contact your Satellite's Organization Administrator.
ca: Consell: Us heu oblidat del vostre usuari o de la vostra contrasenya? Poseu-vos en contacte amb l'administrador de la vostra organització de Satellite.

en: Tip: Red Hat values your privacy: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html
ca: Consell: Red Hat valora la vostra privacitat: http://www.redhat.com/legal/privacy_statement.html

en: To learn more about RHN registration and technologies please consult this Knowledge Base Article: <a href="https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563">https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563</a>
ca: Per a conèixer més detalls quant al registrament i les tecnologies de RHN, podeu consultar aquest article de la base de coneixement: <a href="https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563">https://access.redhat.com/kb/docs/DOC-45563</a>

en: Unable to Locate SystemId
ca: No es pot localitzar el SystemId

en: Unable to locate SystemId file. Is this system registered?
ca: No es pot localitzar el fitxer SystemId. Aquest sistema està registrat?

en: Unable to open gui. Try `up2date --nox`
ca: No s'ha pogut obrir la interfície gràfica. Proveu 'up2date --nox'

en: Universal default activation key detected
    A universal default activation key was detected in your account. This means that a set of properties (software channel subscriptions, package installations, system group memberships, etc.) for your system's connection to Red Hat Satellite or Red Hat Satellite Proxyhave been determined by the activation key rather than your installation number.  You may also refer to the RHN Reference Guide, section 6.4.6 for more details about activation keys (http://access.redhat.com/knowledge/docs/Red_Hat_Network/)
    Universal Default activation key: %s
ca: Clau universal d'activació per defecte universal detectada
    S'ha detectat al vostre compte una clau d'activació per defecte universal. Això significa que un conjunt de propietats (subscripcions de canals de programari, instal·lacions de paquets, pertinences a grups del sistema, etc.) per a la connexió del vostre sistema al Red Hat Satellite o al Red Hat Satellite Proxy, han estat determinats amb la clau d'activació en lloc del vostre nombre d'instal·lació.  Per a més detalls sobre les claus d'activació, podeu adreçar-vos a la guia de referencia de la RHN, secció 6.4.6 (http://access.redhat.com/knowledge/docs/Red_Hat_Network/)
    Clau universal d'activació per defecte universal: %s

en: Updates Configured
ca: Es van configurar les actualitzacions

en: Updating hardware profile...
ca: Actualització del perfil de maquinari...

en: Updating package profile...
ca: Actualització del perfil del paquet...

en: Updating virtualization profile...
ca: Actualització del perfil de virtualització...

en: Usage of --use-eus-channel option with --activationkey is not supported. Please use username and password instead.
ca: No està suportat l'ús de l'opció --use-eus-channel amb --activationkey. En lloc seu utilitzeu el nom d'usuari i la contrasenya.

en: Use Au_thentication with HTTP Proxy:
ca: Utilitza l'au_tenticació amb el servidor intermediari d'HTTP

en: Use Authentication with HTTP Proxy
ca: Utilitza l'autenticació amb el servidor intermediari d'HTTP

en: User interrupted process.
ca: L'usuari va interrompre el procés.

en: V_iew Package Profile ...
ca: V_isualitza el perfil del paquet ...

en: Version:
ca: Versió:

en: View Hardware Profile
ca: Visualitza el perfil de maquinari

en: View Package Profile
ca: Visualitza el perfil del paquet

en: Virtualization module: software updates for a limited number of virtual guests on this system.
ca: Mòdul de virtualització: actualitzacions de programari per a un nombre limitat de convidats virtuals en aquest sistema.

en: Warning
ca: Advertència

en: Warning: --contactinfo option has been deprecated. Please login to the server web user Interface and update your contactinfo.
ca: Advertència: l'opció --contactinfo ha quedat en desús. Inicieu una sessió a la interfície d'usuari del servidor web i actualitzeu la vostra informació de contacte.

en: Warning: Only installed product listed above will receive updates and support. If you would like to receive updates for additional products, please login to your satellite web interface and subscribe this system to the appropriate software channels. See Kbase article for more details. (http://kbase.redhat.com/faq/docs/DOC-11313)
ca: Advertència: tan sols els sistemes llistats a continuació rebran suport i actualitzacions. Si voleu rebre actualitzacions per a productes addicionals, inicieu la sessió a la interfície web del vostre servidor de satellite i subscriviu aquest sistema als canals adequats de programari. Per a més detalls consulteu l'article de la base de coneixement. (http://kbase.redhat.com/faq/docs/DOC-11313)

en: Warning: Using this option, your system will always be the most recent minor release and cannot be limited to an older release version.
ca: Advertència: Amb l'ús d'aquesta opció, el vostre sistema sempre tindrà el llançament menor més recent i no pot limitar-se a una versió de llançament més antiga.

en: Warning: unable to enable rhnsd with chkconfig
ca: Advertència: no s'ha pogut habilitar rhnsd amb chkconfig

en: Warning: unable to enable rhnsd with systemd
ca: Advertència: no s'ha pogut habilitar rhnsd amb systemd

en: Warning:You will not be able to limit this system to minor release that is older than the recent minor release if you select this option.
ca: Advertència: Si seleccioneu aquesta opció, no podreu limitar aquest sistema al llançament menor que sigui més antic que l'actual llançament menor.

en: We are attempting to contact the Red Hat Network server at %s.
ca: Estem intentant de contactar amb el servidor de la Red Hat Network a %s.

en: We are finished collecting information for the System Profile.
    
    Press "Next" to send this System Profile to Red Hat Satellite.  Click "Cancel" and no information will be sent.  You can run the registration program later by typing `rhn_register` at the command line.
ca: Hem acabat de recollir la informació per al perfil del sistema.
    
    Premeu "Següent" per a enviar aquest perfil de sistema al Red Hat Satellite.  Feu clic a "Cancel·la" i no s'enviarà cap informació.  Més tard podeu executar el programa de registrament en escriure `rhn_register` a la línia d'ordres.

en: We can't contact the Red Hat Satellite.
    
    Double check the location provided - is '%s' correct?
    If not, you can correct it and try again.
    
    Make sure that the network connection on this system is operational.
    
    This system will not be able to successfully receive software updates from Red Hat without connecting to a Red Hat Satellite server
ca: No podem contactar al Red Hat Satellite.
    
    Reviseu la ubicació que heu proporcionat - '%s' és correcte?
    Si no ho és, podeu corregir-ho i tornar-ho a intentar.
    
    Assegureu-vos que la connexió de xarxa a aquest sistema estigui operativa.
    
    Aquest sistema no podrà rebre correctament les actualitzacions de programari de Red Hat sense connectar a un servidor de Red Hat Satellite

en: We could not contact the Satellite or Proxy at '%s.'
ca: No hem pogut contactar amb el Satellite o el Proxy a '%s.'

en: Why Register
ca: Per què registrar

en: Why Should I Connect to RHN? ...
ca: Per què hauria de connectar a la RHN? ...

en: Why Should I Register?
ca: Per què hauria de registrar?

en: Would you like to register your system at this time? <b>(Strongly recommended.)</b>
ca: Voleu registrar ara el vostre sistema? <b>(molt recomanat)</b>

en: Yes, Continue
ca: Si, continua

en: Yes/No dialog:
ca: Diàleg si/no:

en: You may be running a client that is incompatible with the server.
ca: Podria ser que estiguéssiu executant un client que no fos compatible amb el servidor.

en: You may deselect individual packages by unchecking them below.
ca: Podeu de-seleccionar paquets individuals desactivant-los a continuació.

en: You must be root to run %s
ca: Heu de ser root per a executar %s

en: You must choose a name for this profile.
ca: Heu de triar un nom per a aquest perfil.

en: You must enter a login.
ca: Heu d'introduir un usuari.

en: You must enter a password.
ca: Heu d'introduir una contrasenya.

en: You must enter a valid Satellite URL.
ca: Heu d'introduir un URL vàlid de Satellite.

en: You must run rhn_register as root.
ca: Heu d'executar rhn_register com a root.

en: You must run the RHN registration program as root.
ca: Heu d'executar el programa de registrament a la RHN com a root.

en: You must select a certificate.
ca: Heu de seleccionar un certificat.

en: You need to register this system by running `rhn_register` before using this option
ca: Abans d'utilitzar aquesta opció, necessiteu registrar aquest sistema amb l'execució de 'up2date --register'

en: You specified an invalid protocol. Only https and http are allowed.
ca: Vàreu especificar un protocol que no era vàlid. Tan sols estan permesos https i http.

en: You were unable to be subscribed to the following software channels because there were insufficient subscriptions available in your account:
ca: No us vàreu poder subscriure als següents canals de programari perquè no hi havien suficients subscripcions disponibles en el vostre compte:

en: You will not be able to successfully register this system without contacting a Spacewalk server.
ca: No podreu registrar correctament aquest sistema sense contactar amb un servidor d'Spacewalk.

en: You will not be able to take advantage of these benefits without registering.
ca: No podreu prendre els avantatge d'aquests beneficis sense el registrament.

en: You will not be able to take advantage of these subscription privileges without connecting your system to Red Hat Satellite.
ca: No podreu prendre els avantatge d'aquests privilegis de subscripció sense connectar el vostre sistema al Red Hat Satellite.

en: You won't be able to receive software updates, including security updates, for this system.
ca: No podreu rebre les actualitzacions de programari, que inclouen actualitzacions de seguretat, per a aquest sistema.

en: Your account login
ca: El vostre compte d'usuari

en: Your system is being registered again using RHN Classic technology. Red Hat recommends that customers only register once.
ca: El vostre sistema s'està registrant de nou mitjançant la tecnologia de RHN Classic. Red Hat recomana que els clients tan sols es registrin una vegada.

en: Your system is not setup for software updates.
ca: El vostre sistema no està configurat per a les actualitzacions de programari.

en: Your system is now ready to receive the software updates that will keep it secure and supported.
    
    You'll know when software updates are available when a package icon appears in the notification area of your desktop (usually in the upper-right corner, circled below.) Clicking on this icon, when available, will guide you through applying any updates that are available:
ca: El vostre sistema ara està preparat per rebre les actualitzacions de programari que el mantindran segur i suportat.
    
    Sabreu quan estan disponibles les actualitzacions de programari quan aparegui la icona d'un paquet a l'àrea de notificació de l'escriptori (normalment a la cantonada superior dreta, amb un cercle.) En fer clic en aquesta icona, quan estigui disponible, us guiarà a través de l'aplicació de les actualitzacions que estan disponibles:

en: Your system is ready to receive the software updates that will keep it secure and supported.
    
    You'll know when software updates are available when a package icon appears in the notification area of your desktop (usually in the upper-right corner, circled below.) Clicking on this icon, when available, will guide you through applying any updates that are available:
ca: El vostre sistema està preparat per rebre les actualitzacions de programari que el mantindran segur i suportat.
    
    Sabreu quan estan disponibles les actualitzacions de programari quan aparegui la icona d'un paquet a l'àrea de notificació de l'escriptori (normalment a la cantonada superior dreta, amb un cercle.) En fer clic en aquesta icona, quan estigui disponible, us guiarà a través de l'aplicació de les actualitzacions que estan disponibles:

en: Your system will be subscribed to %s 
    base software channel. You will not be
    able to move this system to an earlier release
    (you will be able to move to a newer release).
    Are you sure you would like to continue?
ca: El vostre sistema es subscriurà al canal de 
    programari base %s. No podreu moure
    aquest sistema a un llançament anterior
    (podreu moure'l a un llançament posterior).
    Esteu segur que voleu continuar?

en: Your system will be subscribed to the base software channel to receive all available updates.
ca: Es subscriurà el vostre sistema al canal de programari base per a rebre totes les actualitzacions disponibles.

en: Your system will be subscribed to the base software channel.  You will not be able to move this system to an earlier minor release channel if you continue (you will be able to move to a later release.)
ca: El vostre sistema es subscriurà al canal de programari base. Si continueu, no podreu moure aquest sistema a un llançament menor anterior (podreu moure'l a un llançament posterior).

en: Your system will need to access a subscription. This will allow you to keep your system updated, secure, and supported.
ca: El vostre sistema necessitarà accedir a una subscripció. Això us permetrà mantenir el vostre sistema actualitzat, segur i suportat.

en: [Deprecated] Read contact info from stdin
ca: [Obsolet] Llegeix la informació de contacte des de l'stdin

en: _Activate a subscription now...
ca: _Activa ara una subscripció...

en: _Close
ca: _Tanca

en: _Exit
ca: _Surt

en: _Finish
ca: _Finalitza

en: _Go Back and Register
ca: T_orna enrere i registra

en: _Login:
ca: _Usuari:

en: _Minor release:
ca: Llançament _menor:

en: _No, Cancel
ca: _No, cancel·la

en: _No, I prefer to register at a later time.
ca: _No, prefereixo registrar més tard.

en: _Password:
ca: _Contrasenya:

en: _Proxy Location:
ca: Ubicació del servidor _intermediari:

en: _Proxy Setup
ca: _Ajust del servidor intermediari

en: _View Hardware Profile ...
ca: _Visualitza el perfil de maquinari ...

en: _Why Should I Register?
ca: _Per què hauria de registrar?

en: _Yes, Continue
ca: _Sí, continua

en: _Yes, I'd like to register now.
ca: _Si, m'agradaria registrar ara.

en: class %s has no attribute '%s'
ca: la classe %s no té cap atribut '%s'

en: icon of aplet
ca: icona de la miniaplicació

en: installation number field
ca: el camp del número d'instal·lació

en: label
ca: etiqueta

en: list all available child channels
ca: llista tots els canals fills disponibles

en: list channels
ca: llista els canals

en: name of channel you want to (un)subscribe
ca: nom del canal que us voleu (de-)subscriure

en: progress bar
ca: barra de progrés

en: progress status
ca: estat del progrés

en: proxy location
ca: ubicació del servidor intermediari

en: proxy password field
ca: el camp de la contrasenya del servidor intermediari

en: proxy user field
ca: el camp del nom d'usuari del servidor intermediari

en: satellite server location
ca: ubicació del servidor de satellite

en: show base channel of a system
ca: mostra el canal base d'un sistema

en: subscribe to channel
ca: subscriu al canal

en: system name
ca: nom del sistema

en: unknown
ca: desconegut

en: unsubscribe from channel
ca: de-subscriu del canal

en: verbose output
ca: sortida detallada

en: your password
ca: la vostra contrasenya

en: your user name
ca: el vostre nom d'usuari

en: • A network connection
ca: • Una connexió de xarxa

en: • The address of an Red Hat Satellite or Red Hat Satellite Proxy
ca: • L'adreça d'un Red Hat Satellite o d'un Red Hat Satellite Proxy

en: • Your account login
ca: • El vostre compte d'usuari
